Aktualności


Aktualności

Przewodniki do głośników bezprzewodowych Vifa

Vifa

Głośniki bezprzewodowe od firmy Vifa cechują się kompaktową formą, charakterystycznym skandynawskim wzornictwem oraz wysokiej jakości brzmieniem. Duński producent, z myślą o swoich użytkownikach, przygotował specjalne przewodniki w formie krótkich filmików, które mogą ułatwić np. instalację, konfigurację, czy odkrycie nowej funkcji danego urządzenia.

Reykjavik

Choć Reykjavik w gamie produktowej marki Vifa jest najmniejszym głośnikiem Bluetooth, to dostarcza naturalne, pełnowymiarowe brzmienie, które swobodnie można zabrać ze sobą. Oryginalny kształt zapewnia emisję sygnału audio we wszystkich kierunkach, w zakresie 360 stopni, co pozwala na cieszenie się muzyką w każdym zakątku pomieszczenia.

Helsinki

Dzięki wykorzystaniu dwóch pasywnych radiatorów w parze głośników niskotonowych z płaskimi membranami warstwowymi, Helsinki dostarczają mocny, głęboki bas. Głośnik bezprzewodowy został wykonany z ekskluzywnych materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. Projektanci postarali się, aby model Helsinki był odporny na wodę. Funkcjonalność urządzenia zwiększa skórzany pasek, pozwalający na np. łatwiejsze przenoszenie Helsinek ze sobą.

Oslo

Za wysoką jakość dźwięku Oslo odpowiada rozbudowany moduł nagłośnienia: dwa przetworniki szerokopasmowe, dwa niskotonowe i dwa pasywne radiatory. Głośnik bezprzewodowy mimo niewielkich rozmiarów obudowy jest w stanie odtworzyć dźwięk z zakresu 55 Hz-18 kHz, gwarantując zachowanie brzmienia na poziomie porównywalnym z jakością CD.

Copenhagen 2.0

Urządzenie za pomocą Bluetooth aptX HD, AirPlay lub DLNA (Wi-Fi Direct) można połączyć z dowolnym smartfonem, tabletem lub komputerem PC/Mac. Nowością w stosunku do pierwszej wersji Copenhagen jest dodanie systemu multiroom Vifa HOME – w ten sposób można stworzyć strefę złożoną z kilku głośników Vifa, czerpiących muzykę z serwisów strumieniowych takich jak np. Tidal, czy Spotify.

Stockholm 2.0

Podobnie jak w przypadku modelu Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 także oferuje system multiroom Vifa HOME. Model Stockholm 2.0 zapewnia najwyższej jakości dźwięk poprzez zastosowanie dwóch głośników wysokotonowych z miękkimi kopułkami, dwóch średniotonowych z aluminiowymi membranami oraz cztery niskotonowe z płaskimi membranami warstwowymi. Do urządzenia został dołączony poręczny pilot zdalnego sterowania odlewany z cynku.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Helsinki

Vifa
Głośniki Bluetooth
1 795 zł
1 099 zł
Reykjavik
Promocja

Reykjavik

Vifa
Głośniki Bluetooth
899 zł
599 zł
Oslo
Supercena

Oslo

Vifa
Głośniki Bluetooth
2 199 zł
1 599 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław