Aktualności


Aktualności

Projektory Optoma w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Optoma

Top Hi-Fi & Video Design nieustannie poszerza swoja ofertę w segmencie urządzeń odtwarzających obraz. Po wprowadzeniu do sieci sklepów telewizorów marki Philips, w salonach polskiej marki pojawiły się projektory Optoma.

Wychodząc naprzeciw klientom szukającym niestandardowych rozwiązań w aranżacji wnętrz oraz systemów audiowizualnych, THF&VD zdecydowało się na wprowadzenie do swojego portfolio projektorów Optoma - światowego lidera w projektowaniu i produkcji tych urządzeń.

Projektory Optoma są idealnym rozwiązaniem do domowej rozrywki, dzięki dużym jasnościom mogą wyświetlać obraz w niezaciemnionych pomieszczeniach. Parametry techniczne urządzeń Optoma gwarantują kinowe emocje i kinowy rozmiar ekranu - nawet do ponad 7 metrów!

W ofercie Top Hi-Fi & Video Design znalazły się cztery starannie wybrane modele o parametrach predysponujących je dla wymagających klientów sieci salonów. Wierzymy, że klienci Top Hi-Fi & Video Design będą mogli dobrać wszystkie części składowe swojego kina domowego podczas pojedynczych zakupów w naszej sieci. W doborze sprzętu idealnie pasującego do warunków i kubatury miejsca, w którym docelowo projektor będzie używany, pomoże wykwalifikowana kadra ekspertów dobrego brzmienia.

Obecnie  Top Hi-Fi & Video Design  dysponuje 14 salonami w 11 miastach Polski. Produkty Optoma będą dostępne również przez kanał e-commerce www.tophifi.pl

 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław