Aktualności


Aktualności

Praktyczne nowości od Sonoro już dostępne

Sonoro wprowadziło na polski rynek dwa nowe systemy audio – Easy i Qubo. Oba modele cechują się nastrojowym oświetleniem LED, modułem łączności Bluetooth i wbudowanym radio FM/DAB+. Sonoro Easy wyróżnia się dodatkowo możliwością korzystania z zasilania bateryjnego, natomiast Qubo poprzez układ nagłośnieniowy emitujący dookólny dźwięk (360 stopni) gwarantuje wysokiej jakości 

sonoro-easy i sonoro-qubo

Qubo

Sonoro Qubo jest stylowym i funkcjonalnym systemem audio, zapewniającym wysokiej jakości dźwięk. W tym celu wykorzystywany jest układ nagłośnieniowy, który emituje dookólny dźwięk (360 stopni). Qubo cechuje kompaktowa, ręcznie wykonana i wykończona lakierem fortepianowym obudowa, mieszcząca w sobie radio analogowe FM i cyfrowe DAB+ oraz odtwarzacz CD. Jeszcze większą funkcjonalność modelu zapewniają łączność bezprzewodowa Bluetooth i wbudowane złącza: wejście Aux, a także port USB.

sonoro-qubo

Nowy model Qubo od Sonoro pozwala zrelaksować się przy specjalnie wgranych dźwiękach natury oraz zaprogramowanych programach do relaksu i medytacji. Te nie tylko umożliwiają odprężenie się po ciężkim dniu, ale także ułatwiają spokojne zasypianie. Urządzenie zostało wyposażone również we wbudowany wyświetlacz, który automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych.

sonoro-qubo

Za dźwięk odpowiada 76-milimetrowy szerokopasmowy przetwornik, który współpracuje z układem bas-refleks. Korektor z regulacją basu i sopranów umożliwia dostosowanie brzmienia do osobistych preferencji. Funkcja automatycznego strojenia stacji radiowych wraz z możliwością przypisania sześciu stacji do przycisków szybkiego wyboru zapewniają jeszcze większą wygodę użytkowania. Usprawnieniem pomagającym w codziennym funkcjonowaniu są zegar z datowaniem i wbudowany budzik.

Easy

Drugi z nowych modeli od niemieckiego SonoroEasy – jest łatwym w obsłudze systemem audio. Urządzenie zostało wyposażone w skórzany uchwyt oraz bateryjne zasilanie, co w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami i bezprzewodową łącznością Bluetooth pozwala na korzystanie z Easy także poza domem.

sonoro-easy

Easy zaopatrzono w radio analogowe FM i cyfrowe DAB+. Do systemu audio można podłączyć również zewnętrzne źródło takie jak np. tablet lub smartfon, a umożliwiają to port Aux i USB. Port USB pozwala nawet podładować podłączone urządzenie. Funkcjonalność Easy zwiększa wbudowane oświetlenie LED, które pomaga oświetlić pomieszczenie, w którym jest zupełnie ciemno. Ręcznie wykonana drewniana obudowa, zaokrąglone narożniki i fortepianowe wykończenie podkreślają minimalistyczny, acz elegancki charakter urządzenia.

sonoro-easy

Odtwarzanie dźwięku – podobnie jak w przypadku Qubo – zostało powierzone 76-milimetrowemu przetwornikowi szerokopasmowemu, które współpracuje z układem bas-refleks. Dodatkowo projektanci zastosowali korektor, odpowiadający za regulację basu i sopranów. Przyciski szybkiego wyboru zapewniają szybki dostęp do nawet pięciu wybranych stacji, a jeszcze większy komfort wprowadza funkcja automatycznego strojenia. Praktycznym udogodnieniem mogą być także budzik i zegar z datownikiem.

Sonoro EasyQubo są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Sonoro Easy
Promocja

Sonoro Easy

Sonoro
Systemy mini i głośniki bezprzewodowe
999 zł
888 zł
Sonoro Qubo
Promocja

Sonoro Qubo

Sonoro
Systemy mini i głośniki bezprzewodowe
1 599 zł
1 299 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław