Aktualności


Aktualności

Planarne iSine10 i iSine20 od Audeze w ofercie Top Hi-Fi

Audeze słynie z tego, że kiedy w grę wchodzi jakość brzmienia, nie uznaje kompromisów. Modele iSine10 i iSine20 stanowią tego najlepsze potwierdzenie. Futurystyczny design, otwarta konstrukcja, duże, 30-milimetrowe przetworniki planarne, układ magnetyczny Fluxor oraz ultracienkie membrany (ważące zaledwie 20 gramów!) stawiają piekielnie wysoko poprzeczkę konkurencji. Na tym jednak możliwości nowych słuchawek z serii iSine oczywiście się nie kończą.

Audeze iSine

Połączenie otwartego układu „open-back design” z planarną konstrukcją przetworników – po raz pierwszy zastosowaną w modelu dousznym – pozwala uzyskać niespotykaną dotąd przestrzenność sceny muzycznej i unikalną precyzję detalu. Sprawia również, że dźwięk nabiera bogactwa a sekcje tonalne charakteryzuje unikalny poziom realizmu i dokładności. Efekt to unikalne brzmienie, pełne mocy i głębi wokalu oraz klarownie zdefiniowanej sekcji instrumentalnej.

isine for Apple iPod, iPhone and iPad

Audeze iSine 10 i iSine20 to również opcja wyboru 24-bitowego przewodu Lightning. Rozwiązanie to z jednej strony ułatwia współpracę słuchawek z urządzeniami Apple, z drugiej – dzięki wbudowanemu w przewód wysokiej klasy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu z układem DSP pozwala na efektywne wykorzystanie każdego bitu cyfrowych plików muzycznych i zapewnienie użytkownikowi wrażeń słuchowych na niespotykanym dotąd poziomie, co potwierdza docena prestiżowego The Wall Street Journal i uznanie, jakim seria iSine cieszyła się podczas targów CES 2017.

iSine Award

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław