Aktualności


Aktualności

17-05-2017

Planarne iSine10 i iSine20 od Audeze w ofercie Top Hi-Fi

Audeze słynie z tego, że kiedy w grę wchodzi jakość brzmienia, nie uznaje kompromisów. Modele iSine10 i iSine20 stanowią tego najlepsze potwierdzenie. Futurystyczny design, otwarta konstrukcja, duże, 30-milimetrowe przetworniki planarne, układ magnetyczny Fluxor oraz ultracienkie membrany (ważące zaledwie 20 gramów!) stawiają piekielnie wysoko poprzeczkę konkurencji. Na tym jednak możliwości nowych słuchawek z serii iSine oczywiście się nie kończą.

Audeze iSine

Połączenie otwartego układu „open-back design” z planarną konstrukcją przetworników – po raz pierwszy zastosowaną w modelu dousznym – pozwala uzyskać niespotykaną dotąd przestrzenność sceny muzycznej i unikalną precyzję detalu. Sprawia również, że dźwięk nabiera bogactwa a sekcje tonalne charakteryzuje unikalny poziom realizmu i dokładności. Efekt to unikalne brzmienie, pełne mocy i głębi wokalu oraz klarownie zdefiniowanej sekcji instrumentalnej.

isine for Apple iPod, iPhone and iPad

Audeze iSine 10 i iSine20 to również opcja wyboru 24-bitowego przewodu Lightning. Rozwiązanie to z jednej strony ułatwia współpracę słuchawek z urządzeniami Apple, z drugiej – dzięki wbudowanemu w przewód wysokiej klasy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu z układem DSP pozwala na efektywne wykorzystanie każdego bitu cyfrowych plików muzycznych i zapewnienie użytkownikowi wrażeń słuchowych na niespotykanym dotąd poziomie, co potwierdza docena prestiżowego The Wall Street Journal i uznanie, jakim seria iSine cieszyła się podczas targów CES 2017.

iSine Award

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław