Aktualności


Aktualności

Pięciogwiazdkowy MOON Neo 240i

Wychodzący od 1975 roku prestiżowy brytyjski magazyn What hifi? Sound and Vision przyznał wzmacniaczowi zintegrowanemu MOON Neo 240i pięć gwiazdek na pięć możliwych, określając go m. innymi takimi przymiotnikami jak „czarujący” i „wspaniały”.

MOON Neo 240i

Pierwszym co rzuca się w oczy, jest elegancka konstrukcja z solidną metalową obudową, która ma jakość wykonania zarezerwowaną dla produktów o wyższym przedziale cenowym. Czytelny wyświetlacz OLED informuje o trybie pracy urządzenia.

MOON Neo 240i

MOON Neo 240i współpracuje z urządzeniami cyfrowymi i analogowymi, które można podłączyć za pomocą następujących wejść/wyjść: trzech liniowych wejść mini-jack (jedno na przedniej ściance, do podłączenia przenośnego odtwarzacza)f, pięciu cyfrowych wejść (2 × SPDIF, 2 ×optyczne, USB z obsługą high-res audio). Konfigurowalne wejścia analogowe można przełączyć w tryb „pass-through”, aby połączyć wzmacniacz zintegrowany z procesorem kina domowego wyposażonym we własną regulację poziomu głośności.

MOON Neo 240i

We wzmacniaczu znajdziemy także wszystkie kluczowe elementy, których można oczekiwać od urządzenia MOON, tj. SimLink™ i porty RS-232 oraz IR, wykorzystywane podczas tworzenia niestandardowych instalacji audio. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wbudowany 32-bitowy przetwornik c/a obsługujący formaty DSD64, DSD128 i DSD256 oraz PCM do 384 kHz/32 bity. 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Neo 240i

Moon
Wzmacniacze zintegrowane
10 999 zł
8 199 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław