Aktualności


Aktualności

Pathos w THF

Top Hi-Fi & Video Design nieustannie poszerza swoja ofertę w segmencie audiofilskich urządzeń Hi-Fi. Do ogólnopolskiej sieci salonów THF trafiły produkty spod znaku włoskiej firmy PATHOS.

Pathos Inpol 2

#EksperciDobregoBrzmienia z THF nieustanie poszukują wśród producentów sprzętu unikalnych rozwiązań, które powinny być zaprezentowane spragnionym wyjątkowej jakości dźwięku melomanom. Opatentowany przez PATHOS autorski sposób polaryzacji tranzystorów w końcówce mocy o nazwie INPOL i oparte na nim konstrukcje są pod wieloma względami czymś absolutnie wyjątkowym na rynku audio i jesteśmy bardzo podekscytowani włączając je do oferty salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Pathos Inpol Ear

Firma Pathos powstała w 1994 roku, kiedy Gianni Boritano opracował swój obwód nazywany INPOL (Inseguitore a Pompa Lineare) i zbudował prototyp wzmacniacza, który w testach porównawczych z obecnymi na rynku urządzeniami wypadł doskonale. Decyzja o uruchomieniu produkcji była naturalnym następstwem udanych testów. Firma od samego początku istnienia tworzy urządzenia, które są jednocześnie piękne i funkcjonalne oraz ręcznie wykonywane przez najlepszych włoskich rzemieślników.

Pathos Classic One MkIII

Pierwsze egzemplarze jakie trafiły do rąk użytkowników, szturmem zdobyły ich serca za sprawą pięknego brzmienia, które zostało docenione przez prasę branżową. Produkty Pathos są opisywane jako wysmakowane, wyspecjalizowane i wyrafinowane konstrukcje, dźwięk jaki generują zbiera najwyższe oceny.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Inpol 2

Pathos
Wzmacniacze zintegrowane
39 999 zł

Digit

Pathos
Odtwarzacze CD / SACD
14 999 zł
Aurium
Promocja

Aurium

Pathos
Wzmacniacze słuchawkowe
5 499 zł
4 599 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław