Aktualności


Aktualności

Pathos InPower MKII - nie ma lepszego sposobu na słuchanie muzyki

Przeprojektowanie i udoskonalenie tak znakomitego urządzenia jakim jest wzmacniacz InPower graniczy z niemożliwym, jednak inżynierowie spod znaku PATHOS ponownie udowadniają, że pasja jaka w nich drzemie, potrafi ich mobilizować do dokonania niemożliwego. InPower MKII to znakomity przykład filozofii firmy zamkniętej w przykuwającej uwagę swoją stylistyką obudowie.

Pathos InPower MKII

Tradycyjnie dla topowych produktów PATHOS sercem InPower MKII jest układ InPol. Jest on znakiem rozpoznawczym produktów PATHOS i kluczem do sukcesu oraz przyczyną wielu nagród. Moduł InPol ma bardzo charakterystyczną sygnaturę dźwiękową, którą zawdzięcza unikatowemu układowi – całkowicie zbalansowanemu i pracującemu w klasie A. Ponadto wzmacniacz InPower MK2 pozwala udoskonalić konfigurację bi-amp, dzięki swojej regulacji wzmocnienia. W szczególności umożliwia on regulowanie poziomu basu, zależnie od preferencji użytkownika.

Pathos InPower MK2 dysponuje doskonałymi parametrami. Wyjściowa moc urządzenia sięga 120 W przy 8 Ω, a pasmo przenoszenia rozciąga się od 5 Hz do 60 kHz (± 0,3 dB). Perfekcyjnie dopracowana konstrukcja pozwoliła uzyskać także niesamowicie niski poziom zniekształceń, który wynosi mniej niż 0,4%, aż do osiągnięcia mocy maksymalnej. Samo wzmocnienie regulowane jest w krokach 21 dB/33 dB.

Wzmacniacz zadebiutuje na rynku jesienią br. Urządzenie będzie oferowane wyłącznie na zamówienie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław