Aktualności


Aktualności

P7 Wireless - ciesz się doskonałym dźwiękiem, bez przewodów

Bowers & Wilkins przedstawia nowe słuchawki bezprzewodowe. Model P7 Wireless opiera się na sukcesie niezwykle cenionych P7, ale wyróżnia się wygodą i możliwością przesyłania dźwięku w wysokiej jakości za pomocą Bluetooth aptX, dzięki czemu idealnie sprawdza się w roli wyjątkowej, wszechstronnej konstrukcji przenośnej
Bowers & Wilkins z dumą prezentuje model P7 Wireless, profesjonalnej jakości słuchawki, które dostarczają nieskazitelny dźwięk dzięki zastosowaniu wygodnej w użytkowaniu, zaawansowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth aptX.

Opierając się na sukcesie oryginalnych P7 i utytułowanych P5 Wireless, cała konstrukcja słuchawek P7 Wireless została zaprojektowana tak, aby użytkownik całkowicie zanurzył się w muzyce. Dzięki akustycznym udoskonaleniom, wprowadzonym w przetwornikach wywodzących się z modelu P7, wrażenia dźwiękowe są po prostu spektakularne: bas jest bardziej sprężysty, wokale jeszcze precyzyjniej zdefiniowane, a poczucie przestrzeni, równowagi i przejrzystości całego zakresu częstotliwości jeszcze wspanialsze.

Bowers & Wilkins P7 Wireless

Zastosowana technologia Bluetooth aptX, ta sama, która zapewnia fantastyczne efekty w modelu P5 Wireless, sprawia, że słuchawki P7 Wireless odtworzą najlepszy możliwy dźwięk, jaki twoje urządzenie - czy to będzie smartfon, tablet lub komputer - jest w stanie dostarczyć. P7 Wireless można z łatwością podłączyć do kompatybilnego źródła i intuicyjnie obsługiwać je za pomocą przycisków na prawej muszli słuchawkowej. Wbudowane sterowanie pozwala rozpoczynać/kończyć odtwarzanie muzyki i przeskakiwać pomiędzy utworami, a także odbierać połączenia telefoniczne.

Wbudowany akumulator modelu P7 Wireless zapewnia imponujący czas pracy na jednym ładowaniu, aż 17 godzin, a dzięki dołączonemu kablowi USB, ładowanie słuchawek z komputera jest niezwykle łatwe. Użytkownicy, którzy preferują tradycyjne, przewodowe połączenie, mogą wykorzystać dołączony do zestawu kabel. Ponadto słuchawki dostarczane są wraz z wyściełanym etui ochronnym.

W większości słuchawek, jakość dźwięku jest ograniczona przez sposób, w jaki głośniki zostały zaprojektowane. Aby zaoszczędzić miejsce, membrana musi pełnić podwójną rolę i pracować jako jednostka tworząca dźwięk oraz system zawieszenia. Ale w P7 inżynierowie Bowers & Wilkins stworzyli słuchawkowy przetwornik, który działa niemal tak, jak przetworniki w głośnikach hi-fi, w których membrana skupia się wyłącznie na swoim zadaniu: tworzeniu dźwięku.

Wewnętrzne kosze głośnikowe, otaczające przetworniki P7 Wireless, są perforowane otworami wentylacyjnymi pokrytymi warstwą stawiającą opór. Ta unikatowa konstrukcja pozwala precyzyjnie kontrolować przepływ powietrza z tyłu przetwornika, co skutkuje bardziej równomiernym ruchem, analogicznym do tłoka. Ponadto, podczas gdy cewki większości słuchawek wykonane są z miedzi, P7 Wireless wykorzystuje cewki wykonane z lżejszego kompozytu aluminium-miedź. Zmniejszenie masy oznacza, że przetwornik może łatwiej się poruszać, co poprawia dynamikę wysokich częstotliwości.

Bowers & Wilkins P7 Wireless

W P7 Wireless płyty przegrody głośnika zostały znacząco wzmocnione i dostrojone tak, aby pozostawały sztywne i bierne. Ogranicza to wszelki rezonans, który mógłby powodować podkolorowanie dźwięku. Ponadto materiał tłumiący wewnątrz obudowy głośnika pomaga kontrolować i tłumić wewnętrzne odbicia, jeszcze bardziej redukując podkolorowanie i zniekształcenia. Wszystko to sprawia, że przetwornik charakteryzuje się bardziej precyzyjnym, kontrolowanym ruchem i dostarcza wybitnej jakości dźwięk.

Wokółuszne muszle P7 Wireless wykorzystują poduszki z pianką z funkcją pamięci. Pianka skutecznie izoluje od zewnętrznego hałasu i gwarantuje wysoki komfort użytkowania dzięki dwukomorowej konstrukcji, pomagającej dopasować się do kształtu głowy użytkownika. Konstrukcja ta zapewnia stałą ilość powietrza pomiędzy przetwornikiem i powierzchnią ucha po obu stronach głowy. Rozwiązanie to nie tylko udoskonala obraz stereofoniczny, lecz także optymalizuje dźwięk w przypadku każdego użytkownika.

Tak jak we wszystkich słuchawkach Bowers & Wilkins, nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach pod względem jakości wykonania i wyboru materiałów. Ruchome elementy wykonane są ze szczotkowanej stali nierdzewnej, podobnie jak pomysłowy mechanizm składania słuchawek. Płytki z logo zostały przygotowane ze szczotkowanego aluminium. Pasek nagłowny i poduszki wokółuszne pokrywa luksusowa, miękka skóra owcza, co zwiększa przyjemność korzystania ze słuchawek podczas długich sesji odsłuchowych.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław