Aktualności


Aktualności

Odbierz vouchery na 10 filmów w Rakuten.tv!

Telewizory Phillips od lat cieszą się ogromną popularnością, spełniając wysokie wymagania stawiane przez nowoczesnych widzów. Najnowsza promocja pozwoli jeszcze bardziej uatrakcyjnić doświadczenia podczas najbliższych seansów filmowych – teraz przy zakupie telewizora Philips Android TV otrzymasz vouchery na wypożyczenie dziesięciu filmów z Rakuten TV.

Odbierz vouchery na 10 filmów w Rakuten.tv!

Rakuten TV to internetowy serwis VOD z filmami i serialami, który oferuje największy wybór hollywoodzkich nowości w jakości 4K HDR. Za pośrednictwem tej platformy możliwe jest oglądanie treści bezpośrednio m.in. na Smart TV.

Co należy zrobić, aby odebrać vouchery i oglądać najlepsze filmy na platformie Rakuten?

1. Kup wybrany telewizor Philips Android TV w jednym z salonów Top Hi-Fi & Video Design lub online na stronie tophifi.pl w okresie między 30 marca a 17 maja 2020 r.

2. Przejdź na stronę philips-rakutentv.com, aby tam zarejestrować swój paragon i otrzymać swoje kody voucherów.

3. Naciśnij przycisk Rakuten na pilocie i zaloguj się w Rakuten TV.

4. Wybierz swój film z biblioteki, które Ciebie zainteresował.

5. Wpisz kod vouchera i ciesz się filmem!

Telewizory, które wchodzą w skład promocji: 75PUS7354/12, 70PUS7304/12, 65PUS7304/12, 55PUS7334/12, 50PUS7334/12, 43PUS7334/12, 43PUS7354/12, 65OLED804/12, 55OLED804/12, 65OLED984/12, 65OLED934/12.

Dlaczego telewizor marki Philips?

Telewizory Philipsa wyróżniają się szeregiem znakomitych technologii, które sprawią, że filmy i gry wciągną Cię bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 4K UDH, świetlna oprawa Ambilight, Android TV, Asystent głosowy Google, Dolby Vision oraz Dolby Atmos – wszystko po to, aby zapewnić kinową jakość obrazu i dźwięku.

Philips 43PUS7334

Android TV. Sprytny i intuicyjny

Spersonalizuj telewizor Philips Android. Ten tydzień spędzasz z YouTube i Amazonem, a następny z Rakuten TV i Netflixem? Nie ma problemu. Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interfejsowi możesz wysunąć ulubione treści na pierwszy plan. Wznów oglądanie serialu od ostatniej przerwy lub przejrzyj premiery najnowszych filmów.

Android TV

Dolby Vision i Dolby Atmos: kinowa jakość obrazu i dźwięku

Obsługa najlepszych formatów audio i wideo Dolby oznacza, że treści oglądane w jakości HDR będą wyglądały i brzmiały perfekcyjnie i niezwykle realistycznie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz najnowszy serial online czy film na Blu-Ray, zachwyci Cię kontrast, jasność i kolory dokładnie odzwierciedlające zamierzenia jego twórców. Towarzyszący obrazowi dźwięk będzie przestrzenny, czysty, pełen szczegółów i głębi.

Ambilight: przenieś emocje poza ekran

Autorski system Philips Ambilight sprawi, że pokochasz swój telewizor jeszcze bardziej. Muzyka zyska niezwykłą świetlną oprawę, a Twój ekran będzie wydawał się dużo większy, niż jest w rzeczywistości. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie telewizora rzucają na ściany światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym.

Ambilight

Procesor Philips P5: perfekcyjny obraz, niezależnie od jego źródła

Procesor Philips P5 Perfect Picture zapewnia obraz w jakości godnej Twoich ulubionych rozrywek. Szczegóły nabierają głębi, kolory — życia, a odcienie skóry — naturalności. Niewiarygodny kontrast pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch jest tak płynny, że nigdy nie stracisz piłki z oczu — nawet przy bardzo dynamicznej grze.

Philips P5 Perfect Picture

Telewizory marki Philips są do nabycia w wybranym salonie Top Hi-Fi & Video Design lub online na stronie tophifi.pl.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław