Aktualności


Aktualności

Od 3 do 20 rat 0% w sklepie internetowym tophifi.pl

Od 3 do 20 rat 0% w sklepie internetowym tophifi.pl

Ogólnopolska sieć specjalistycznych salonów ze sprzętem audio Top Hi-Fi & Video Design od 26 lat dostarcza najlepsze możliwe rozwiązania swoim klientom i właśnie rozszerzyła system ratalny o nowe możliwości i objęła nim całą swoją ofertę.

Co to oznacza?

Klienci sieci od dziś mogą bez wychodzenia z domu za pośrednictwem sklepu internetowego nabyć wymarzone urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Yamaha, Bowers & Wilkins, Rotel, Devialet, Hegel, AVM, Luxman i wielu innych w systemie sprzedaży ratalnej od 3 do 20 rat 0%. Do tej pory zakupy w sieci można było rozłożyć na maksymalnie 10 rat bez wizyty w salonie, zatem jest to znaczne udogodnienie dla klientów, które pozwala zmniejszyć raty miesięczne i obciążenie domowego budżetu.

Jak to działa?

Przedstawia to poniższa infografika:

Infografika

Szczególnie polecamy:

Kolumny ELAC Debut 2.0 B6.2

ELAC Debut 2.0 B6.2

„Dynamiczne”, „dojrzałe” i „transparentne” – tak specjaliści z magazynu „What Hi-Fi?” określili w swojej recenzji kolumny podstawkowe ELAC Debut 2.0 B6.2. W efekcie konstrukcja ta w oczach redakcji brytyjskiego miesięcznika zasłużyła na maksymalną, pięciogwiazdkową, notę.

Słuchawki AUDEZE LCD-3

Audeze LCD-3

Mamy tu do czynienia z niezwykle ciekawym, charakterystycznym dla sprzętu hi-endowego zjawiskiem. Audeze LCD-3 zaskakująco dobrze łączy pozornie przeciwstawne sobie cechy. Wysokich tonów jest naprawdę mnóstwo, posiadają również wzorowe, dźwięczne rozciągnięcie. Pogłosy oddawane są przestrzennie, ale nadal naturalnie – brak tu sztuczności, ale jest mnóstwo zabawnej werwy.

Gramofon Audio-Technica AT-LPW50PB

Audio-Technica AT-LPW50PB

Inżynierowie zadbali o to, aby AT-LPW50PB zapewniał wysokiej klasy jakość dźwięku z płyt winylowych. Urządzenie zostało wyposażone w antyrezonansową podstawę z płyty MDF o grubości 30 mm, która cechuje się czarnym fortepianowym wykończeniem. Natomiast monitorowany czujnikiem silnik gwarantuje precyzję prędkości obrotowej. Gramofon obsługuje prędkości 33 1/3 i 45 obr./min.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H120

Hegel H120

H120 zbudowany został wokół platformy Röst i w gruncie rzeczy sekcja analogowa w obu konstrukcjach okazuje się bardzo zbliżona, aczkolwiek nie w pełni identyczna. W całym wzmacniaczu wprowadzono delikatne udoskonalenia, które pozwalają dostarczyć poziom, jakiego oczekuje się od konstrukcji marki Hegel.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


LCD-3
Supercena

LCD-3

Audeze
Słuchawki nauszne
8 995 zł
7 499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław