Aktualności


Aktualności

16-01-2018

Obszerny test głośnika Devialet Gold Phantom na stronie stereolife.pl

Gold Phantom zostawia daleko w tyle inne systemy audio. Oszałamiający swoją mocą i parametrami znalazł się w rękach Tomasza Karasińskiego, redaktora naczelnego portalu stereolife.pl. Swoimi wrażeniami podzielił się z czytelnikami.

Devialet Gold Phantom

Gold Phantom to konstrukcja, która stworzyła nową kategorię produktów audio: Implosive Sound Center (implozyjne centrum dźwięku). To system, który całkowicie zmienił sposób słuchania muzyki, gwarantując domownikom moc oraz emocje.

Emocje towarzyszyły mu od momentu kiedy został zaprezentowany- 4500 W mocy, maksymalne ciśnienie akustyczne na poziomie 108 dB, pasmo przenoszenia rozciągające się od 14 Hz do 27 kHz, małe zniekształcenia i wyczynowe brzmienie zamknięte w obudowie o objętości 6 litrów, wykończonej 22-karatowym złotem.

Emocji nie brakuje też w tekście pióra Tomasza Karasińskiego. Gold Phantom sprawia, że muzyka żyje, pulsuje tu i teraz, a nam po prostu chce się jej słuchać. (…) jest pięknym i zaawansowanym technicznie produktem, dla którego w tej chwili ciężko jest znaleźć konkurenta.

Zapraszamy do lektury.

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław