Aktualności


Aktualności

„Obszerne i mocne dźwięki” – recenzja słuchawek ATH-ADX5000

Audio-Technica ATH-ADX5000

„To znakomite słuchawki” – tak specjaliści ze strony hifiphilosophy.com podsumowali w recenzji referencyjny model słuchawek od Audio-Techniki, ATH-ADX5000. Sprawdźmy zatem dlaczego.

ATH-ADX5000 to konstrukcja unikatowa i nowoczesna, będąca w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jak podkreślili recenzenci „Audio-Technica zrobiła coś naprawdę nowego, o wielkim potencjalne”, swoje zdanie uzasadniając szeregiem zalet, do których zalicza się m.in. „niezwykle efektywne brzmienie”, „zjawiskowy realizm”, „wysoka muzykalność” czy „obszerne i mocne dźwięki”.

Niemniej – jak wskazuje autor – wizytówką ATH-ADX5000 jest „mistrzowska precyzja obrazowania” oraz „odporność na zniekształcenia”:

„Niezależnie od klasy sprzętu, przy nienajlepszych nawet torach, artykulacja będzie wyjątkowo wyraźna i wraz z nią zjawi się separacja, natomiast zniekształceń nie uświadczysz na żadnym obszarze pasma przy najtrudniejszych nawet testach. Permendurowe przetworniki o ogromnych membranach okolonych super sztywnymi kołnierzami pracują niczym mistrzowska obrabiarka, dopieszczą każdy detal. Dźwięk wielki i malutki wychodzą z tej obróbki cyzelowane z dokładnością do milimetra – dykcja budzi najwyższe uznanie, przestery są niemożliwe. Wszystko się tutaj uwyraźnia – śladu nie ma zlewania, mamrotu, buczenia – jak również nic nie idzie na żywioł” – możemy przeczytać na stronie hifiphilosophy.com.

Co jednak najważniejsze „nie sposób się z nimi nudzić”.

Do osobistego przetestowania ATH-ADX5000 zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-ADX5000
Promocja

ATH-ADX5000

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
10 999 zł
6 888 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław