Aktualności


Aktualności

„Obszerne i mocne dźwięki” – recenzja słuchawek ATH-ADX5000

Audio-Technica ATH-ADX5000

„To znakomite słuchawki” – tak specjaliści ze strony hifiphilosophy.com podsumowali w recenzji referencyjny model słuchawek od Audio-Techniki, ATH-ADX5000. Sprawdźmy zatem dlaczego.

ATH-ADX5000 to konstrukcja unikatowa i nowoczesna, będąca w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jak podkreślili recenzenci „Audio-Technica zrobiła coś naprawdę nowego, o wielkim potencjalne”, swoje zdanie uzasadniając szeregiem zalet, do których zalicza się m.in. „niezwykle efektywne brzmienie”, „zjawiskowy realizm”, „wysoka muzykalność” czy „obszerne i mocne dźwięki”.

Niemniej – jak wskazuje autor – wizytówką ATH-ADX5000 jest „mistrzowska precyzja obrazowania” oraz „odporność na zniekształcenia”:

„Niezależnie od klasy sprzętu, przy nienajlepszych nawet torach, artykulacja będzie wyjątkowo wyraźna i wraz z nią zjawi się separacja, natomiast zniekształceń nie uświadczysz na żadnym obszarze pasma przy najtrudniejszych nawet testach. Permendurowe przetworniki o ogromnych membranach okolonych super sztywnymi kołnierzami pracują niczym mistrzowska obrabiarka, dopieszczą każdy detal. Dźwięk wielki i malutki wychodzą z tej obróbki cyzelowane z dokładnością do milimetra – dykcja budzi najwyższe uznanie, przestery są niemożliwe. Wszystko się tutaj uwyraźnia – śladu nie ma zlewania, mamrotu, buczenia – jak również nic nie idzie na żywioł” – możemy przeczytać na stronie hifiphilosophy.com.

Co jednak najważniejsze „nie sposób się z nimi nudzić”.

Do osobistego przetestowania ATH-ADX5000 zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław