Aktualności


Aktualności

nugs.net teraz także w BluOS

NAD Masters M10

Koncertowe nagrania wprost z nugs.net, najnowszego serwisu muzycznego dostępnego teraz także w urządzeniach kompatybilnych z BluOS

Lenbrook International, twórca oprogramowania high-res audio do zastosowań prywatnych i komercyjnych,  zapowiedział wprowadzenie nugs.net jako najnowszego serwisu muzycznego w swojej utytułowanej platformie BluOS, umożliwiającej zarządzanie muzyką i strumieniowanie high-res audio. Serwis nugs.net zapewnia audiofilom i entuzjastom nagrań koncertowych dostęp do ponad 30 tys. godzin nagrań z koncertów artystów takich jak Pearl Jam, Metallica, Bruce Springsteen, Jeff Beck, George Cole Quintet i wielu innych. Integracja jest częścią zbliżającej się aktualizacji oprogramowania BluOS 3.4, o której użytkownicy BluOS mają zostać poinformowani w dniu 16 kwietnia 2019.

BluOS 3.4

„Audiofile zawsze oczekują jakości dźwięku bliskiej oryginalnemu wykonaniu”, mówi Andrew Haines, menadżer produktu BluOS. „Słuchanie nagrań z koncertów jest idealnym sposobem na to, aby docenić możliwości wysokiej jakości systemów audio, które tworzą nasi partnerzy oferujący urządzenia obsługujące BluOS”.

Według Brada Serlinga, prezesa nugs.net, subskrybenci wersji hi-fi serwisu zyskają dostęp do nagrań koncertowych w bezstratnym formacie FLAC, z ok. 1/3 katalogu hi-fi dostępną w 24-bitowej jakości studyjnego mastera MQA®.

„W rzeczywistości”, dodaje Serling, „Dla fanów artystów na naszej platformie, nagrania koncertów na żywo stają się dostępne już po 24 godzinach od ich zakończenia, co jest wyjątkiem w odniesieniu do serwisów strumieniowych i pozwala fanom pozostać w kontakcie ze swoimi ulubionymi artystami”.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


M10
Nowość

M10

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
12 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław