Aktualności


Aktualności

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design – po raz pierwszy w Lublinie

Sieć Top Hi-Fi & Video Design rozszerza swoją obecność i otwiera nowy salon audio-wideo. Od początku sierpnia br. w galerii handlowej „Gala” w Lublinie działalność zainauguruje jedenasty już salon THF & VD w Polsce. Najnowszy sklep przekonuje bogatą i kompletną ofertą oraz profesjonalnie przygotowaną, komfortową salą odsłuchową.

lub01

lublin 02

Nowy salon Top Hi-Fi w Lublinie przy ul. Fabrycznej 2

Lublin to jeden z najważniejszych ośrodków miejskich w południowo-wschodniej Polsce i jednocześnie pierwszy w tym regionie, w którym zostanie otwarty salon sieci Top Hi-Fi & Video Design. 1 sierpnia br. swoją działalność zainauguruje najnowszy punkt sieci THF & VD, zlokalizowany w lubelskiej galerii handlowej „Gala” położonej przy ul. Fabrycznej 2.

lub02

OOO

Sala odsłuchowa pozwoli Wam sprawdzić sprzęt przed zakupem

Jednym z atutów, którymi będzie przekonywał nowy salon, jest profesjonalnie przygotowana i wyposażona sala odsłuchowa. To pierwsze tego typu miejsce na mapie Lublina. W pomieszczeniu o powierzchni 25 mkw. miłośnicy muzyki i nowoczesnych technologii będą mogli poznać możliwości drzemiące m.in. w systemach stereo i kinie domowym. Oprócz sali służącej do przeprowadzania testów dla klientów przygotowano również część wystawienniczą, w której obecni i przyszli melomani będą mogli poznać konstrukcje stereofoniczne i wielokanałowe, a także kolumny głośnikowe i urządzenia z grupy nowych mediów. Podobnie, jak w pozostałych salonach Top Hi-Fi & Video Design oferta obejmie pełne spektrum urządzeń w każdej z kategorii cenowych.

lub03

Nowy salon THF & VD będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19 i w sobotę od 10 do 17. Nasi konsultanci są dostępni pod adresem lublin@tophifi.pl oraz telefonicznie: 81 531 78 51.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław