Aktualności


Aktualności

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design już otwarty!!!

Salony Top Hi-Fi & Video Design

Top Hi-Fi & Video Design rozszerza swoją ogólnopolską działalność o kolejny specjalistyczny salon audio-video. W piątek 20 września otwarty został już szesnasty salon w Polsce z logo naszej marki. Najnowszy sklep zlokalizowany jest w Markach przy ul. Szkolnej 34, w ten sposób stając się pierwszym w aglomeracji warszawskiej salonem Top Hi-Fi znajdującym się po prawej stronie Wisły.  

Siedziba najnowszego salonu znajduje się przy ulicy Szkolnej 34 w Markach – mieście znajdującym się w aglomeracji warszawskiej (tuż przy granicy z Warszawą), kilka minut jazdy od Centrum Handlowego M1 i Centrum Handlowego Targówek.

Najnowszy salon z pewnością ułatwi wszystkim melomanom i audiofilom mieszkającym przede wszystkim po prawej stronie Wisły w Warszawie dostęp do najnowszych technologii i znakomitej jakości dźwięku.

Każdy salon Top Hi-Fi & Video Design dysponuje specjalnie przygotowaną salą odsłuchową. Nie inaczej jest w nowym salonie w Markach. Dzięki temu nasi klienci mogą w komfortowych warunkach poznać oferowany przez nas sprzęt audio. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę, a nasi doradcy przygotują sprzęt i będą służyć swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W nowym salonie znajdziecie Państwo szeroką ofertę takich marek jak Yamaha, Bowers & Wilkins, NAD, Rotel, Devialet i wielu innych. Czeka na Państwa równie szeroki wybór słuchawek m.in. Audio-Technica, Audeze, AudioQuest czy Koss, a także wielu innych produktów z takich kategorii produktowych jak wzmacniacze, amplitunery, kolumny głośnikowe, gramofony, głośniki bezprzewodowe (w tym multiroom) czy soundbary.        

Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu, gdzie nasi specjaliści czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a także w soboty od 10 do 15. Telefon do salonu w Markach to (22) 711 17 74.

 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław