Aktualności


Aktualności

Nowy odtwarzacz HiRes w ofercie marki Pioneer

W pierwszym tygodniu maja do oferty produktowej marki Pioneer dołącza nowy model odtwarzacza HiRes. Urządzenie oznaczone skrótem XDP-30R w porównaniu z poprzednikiem – modelem XDP-300 zyskało między innymi czytelny i intuicyjny w obsłudze interfejs.

Odtwarzacz HiRes Pioneer XDP-30R

XDP-30R to również 32-bitowy procesor sygnałowy (DSP), dwuzakresowe Wi-Fi (5 GHz/2.4GHz), Bluetooth z kodekiem SBC oraz podwójny przetwornik ESS SABRE DAC i podwójny wzmacniacz SABRE.

Urządzenie z powodzeniem radzi sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających formatów DSD (5.6 MHz/2.8 MHz), DSD IFF, FLAC, ALAC, VAW, AIFF, AAC oraz MP3. Zapewnia również dostęp do serwisu strumieniowego TIDAL i radia internetowego (TuneIn).

Odtwarzacz HiRes Pioneer XDP-30R

Łatwy w obsłudze interfejs – autorskie rozwiązanie marki Pioneer oraz wzorowa współpraca z aplikacją Pioneer DuoRemote App*2 pozwalają na komfortową obsługę urządzenia. Natomiast moc wyjściowa 75 mW + 75 mW w trybie niezbilansowanym oraz 150 mW + 150 mW w trybie BTL w połączeniu z pasmem przenoszenia 20 Hz – 80 000 Hz pozwalają uzyskać wyjątkowo mocne brzmienie o szerokim zakresie tonalnym – z wyraźnym zakresem niskotonowym, czystymi tonami średnimi i delikatnymi tonami wysokimi.

Odtwarzacz HiRes Pioneer XDP-30R

XDP-30R posiada 3-polowe wyjście słuchawkowe z funkcją wyjścia liniowego oraz 4-polowe wyjście słuchawkowe z funkcją zbalansowanego wyjścia liniowego. Wejście Micro USB pozwala na przesyłanie plików z komputera i szybkie ładowanie baterii, która pozwala na słuchanie muzyki nawet przez 15 godzin! Natomiast dwa czytniki kart micro SD pozwalają rozbudować pamięć wewnętrzną odtwarzacza (16 GB) aż o 400 GB.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław