Aktualności


Aktualności

Nowy gramofon Audio-Techniki już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Audio-Technica AT-LPW50PB

Audio-Technica AT-LPW50PB to w pełni manualny gramofon z napędem paskowym, który zapowiadany był na styczniowych targach CES 2020 w Las Vegas. Nowa konstrukcja japońskiego producenta jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Inżynierowie zadbali o to, aby AT-LPW50PB zapewniał wysokiej klasy jakość dźwięku z płyt winylowych. Urządzenie zostało wyposażone w antyrezonansową podstawę z płyty MDF o grubości 30 mm, która cechuje się czarnym fortepianowym wykończeniem. Natomiast monitorowany czujnikiem silnik gwarantuje precyzję prędkości obrotowej. Gramofon obsługuje prędkości 33 1/3 i 45 obr./min.

AT-LPW50PB cechuje się ramieniem z włókna węglowego o matowym wykończeniu i z regulacją siły śledzenia. Na końcu ramienia zainstalowano uniwersalną główkę AT-HS4 z wkładką Dual MM AT-VM95E. Audio-Technikę już od ponad 50 lat uznaje się za wiodącego projektanta wkładek gramofonowych, czego jednym z efektów jest właśnie wkładka AT-VM95E z igłą ze szlifem eliptycznym 0,3 x 0,7 mil. Warto zaznaczyć, że wkładka kompatybilna jest z dowolnym zamiennikiem igły z serii VM95, zapewniając w ten sposób szeroką gamę opcji dostosowanych do budżetu użytkownika i jego preferencji w odniesieniu do jakości dźwięku. Talerz gramofonu wykonany został z aluminium dla zapewnienia maksymalnego poziomu tłumienia drgań.

Audio-Technica AT-LPW50PB

Funkcjonalność AT-LPW50PB zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, dzięki któremu konstrukcja może współpracować z dowolnym komponentem audio – z lub bez wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Ponadto konstruktorzy sięgnęli po zewnętrzny zasilacz, który pozwala do minimum ograniczyć rezonans i niepożądany szum, co z kolei wydatnie poprawia jakość dźwięku. Gramofon umieszczony jest na antywibracyjnych nóżkach, które umożliwiają również odpowiednie jego wypoziomowanie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław