Aktualności


Aktualności

Nowy głośnik Bluetooth w portfolio Audio Pro – BT5

Audio Pro BT5

Audio Pro poszerzyło swoją bogatą kolekcję głośników bezprzewodowych o kolejną konstrukcję. Kompaktowy model BT5 stanowi połączenie zaawansowanej techniki i wyrazistego brzmienia. Jednocześnie dzięki atrakcyjnemu skandynawskiemu wzornictwu oraz trzem wersjom kolorystycznym, urządzenie znakomicie pasuje do wystroju niemal dowolnego pomieszczenia.

Szwedzkiej firmie Audio Pro za pomocą najnowszego modelu BT5 kolejny raz udało się potwierdzić, że na jakość dźwięku wpływa znacznie więcej czynników niż tylko rozmiar urządzenia. Mimo stosunkowo niewielkiej obudowy BT5 pozwala cieszyć się bogatym dźwiękiem o wysokiej jakości brzmienia, swobodnie wypełniając muzyką domowe wnętrze.

Audio Pro BT5

Technicznie BT5 to kompaktowy głośnik bezprzewodowy wykorzystujący technologię Bluetooth 4.0. Wewnątrz obudowy o wymiarach 134 mm × 250 mm × 150 mm (W × S × G) znajdziemy dwa przetworniki – jednostkę wysokotonową o średnicy 19 mm z tekstylną kopułką i głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 101 mm. Głośniki zasilane są przez wzmacniacz Class D o mocy 10 W + 30 W. Aby wspomóc najniższy zakres częstotliwości projektanci zastosowali obudowę typu bas-refleks. Całość funkcjonuje jako niebywale dopracowany układ, dostarczający dokładny dźwięk z zakresu od 50 Hz do 20 kHz.

Projektanci wyposażyli BT5 także w klasyczne gniazdo połączeniowe mini-jack 3,5 mm. W ten sposób użytkownik zyskuje użyteczną alternatywę dla łączności bezprzewodowej i z łatwością może podłączyć również wiele innych źródeł dźwięku.

Audio Pro BT5

Można powiedzieć, że model BT5 pod względem wzornictwa wydaje się otwierać nowy kierunek w ofercie Audio Pro, lecz konstrukcji wciąż udało się zachować piękne, skandynawskie wzornictwo, które wyróżnia wszystkie urządzenia szwedzkiego producenta. Przód i boki głośnika zostały pokryte tkaniną, z kolei górną i dolną powierzchnię wykonano z paneli drewnianych. Do wyboru są trzy wersje wykończenia: w kolorze czarnym, orzecha włoskiego i dryfującego drewna. To zróżnicowanie pozwala bez trudu wkomponować urządzenie w wystrój domowego wnętrza.

 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


BT5

Audio Pro
Głośniki bezprzewodowe
649 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław