Aktualności


Aktualności

Nowości marki ELAC na wystawie High End 2019 w Monachium

ELAC Carina FS 247.4

Na zbliżającej się wystawie High End 2019 w Monachium ponownie możemy spodziewać się prezentacji wielu nowości od firmy ELAC. Jedną z najbardziej ekscytujących będzie z pewnością seria Carina, która podczas monachijskiej wystawy zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w Europie.

Seria Carina zwraca uwagę swoim błyskotliwym i elegancko zaokrąglonym kształtem, a także aluminiową podstawą ze skierowanym do dołu portem układu bas-refleks, zapewniającym głośnikom unikatowy styl. Za doskonałe odwzorowanie dźwięku odpowiadają wstęgowy przetwornik wysokotonowy JET oraz głośniki wykorzystujące nową, specjalnie opracowaną membranę aluminiową. Na linię Carina składają się trzy intrygujące modele: wolnostojący ELAC Carina FS 247.4, podstawkowy Carina BS 243.4 i głośnik centralny Carina CC 241.4.

ELAC Miracord 60

Podczas tegorocznej wystawy zadebiutuje również nowy gramofon – Miracord 60 (999 euro/sztuka). Ten model z napędem paskowym wskazuje na swój związek z wielokrotnie nagradzanym Miracordem 90, oferując tę samą konstrukcję techniczną oraz dobór wysokiej jakości materiałów w atrakcyjnej cenie. Za niesamowitą wierność odwzorowania dźwięku muzyki odpowiadają ramię wyposażone w karbonową rurkę oraz nowy talerz z aluminium, natomiast lakierowana na wysoki połysk podstawa została otoczona aluminiowymi elementami.

ELAC VELA FS 409

W Monachium po raz pierwszy przed szeroką publicznością swój potencjał zademonstruje VELA FS 409 – głośnik, który będzie świetnie pasował do atmosfery pomieszczenia odsłuchowego. VELA FS 409 nie ukrywa swoich ambicji, mających na celu zapewnienie dynamiki i najwyższej jakości bez jakichkolwiek kompromisów. Duża powierzchnia membrany pozwala uzyskać najniższy bas, podczas gdy przetworniki średniotonowy i JET odpowiadają za odtwarzanie pozostałych zakresów. Jednym słowem: doskonały!

ELAC Alchemy DDP-2

ELAC przedstawi również nowe komponenty z linii Alchemy – te będzie można usłyszeć w połączeniu z kolumnami głośnikowymi Carina FS 247.4 i VELA FS 409. W skład serii wchodzą precyzyjny przedwzmacniacz gramofonowy PPA-2 (999 euro), uniwersalny przedwzmacniacz DDP-2 z wbudowanym przetwornikiem c/a (2599 euro) i potężny wzmacniacz mocy DPA-2 z funkcjonalnością klienta strumieniowego (1699 euro). Każda z tych konstrukcji łączy wyrafinowany, dyskretny układ Class A z cyfrową funkcjonalnością, gwarantując w ten sposób najwyższą możliwą jakość.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław