Aktualności


Aktualności

Nowe urządzenia od Audio-Techniki już wkrótce w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Gramofon AT-LP120X-USB

Cztery nowe konstrukcje wyprodukowane przez Audio-Technikę już w przyszłym tygodniu pojawią się w salonach Top Hi-Fi & Video Design – trzy gramofony AT-LP120X-USB, AT-LP60XUSB, AT-LP60XBT oraz nowoczesne słuchawki wokółuszne z technologią Bluetooth ATH-SR50BT.

AT-LP120X-USB to udoskonalona wersja gramofonu AT-LP120-USB. W najnowszym modelu zastosowano nowy silnik na prąd stały z napędem Direct-Drive, regulowaną dynamiczną kontrolę anty-skating oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Gramofon został wyposażony w wyjście USB, które pozwala na bezpośrednie podłączenie urządzenia do komputera. W tym celu wystarczy pobrać bezpłatne oprogramowanie do nagrywania, np. Audacity, i rozpocząć konwertowanie  analogowych nagrań do cyfrowych plików audio.

Więcej na temat AT-LP120X-USB można przeczytać tutaj.

Gramofon AT-LP60XUSB

Kolejny produkt od Audio-Techniki, AT-LP60XUSB, podobnie jak AT-LP120X, zawiera wyjście USB, odłączany podwójny kabel wyjściowy RCA oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. W ten sposób użytkownik może podłączyć gramofon do swojego systemu stereo, niezależnie od tego, czy ma do dyspozycji wejście Phono, czy nie. Model AT-LP60XUSB, w odniesieniu do swojego pierwowzoru AT-LP60-USB, został wyposażony w przeprojektowaną podstawę ramienia i główkę, poprawiającą śledzenie, a także zredukowanie rezonansów.

Więc na temat AT-LP60XUSB można przeczytać tutaj.

Gramofon AT-LP60XBT

Trzeci z nowych gramofonów japońskiego producenta, AT-LP60XBT, oferuje wszystkie funkcje przeprojektowanej wersji AT-LP60X, dodając praktyczne udogodnienie w postaci łączności bezprzewodowej Bluetooth. To rozwiązanie pozwala na ustawienie urządzenia w jednym pokoju i słuchanie go w innym pomieszczeniu, bez konieczności podłączania kilku kabli. AT-LP60XBT można sparować z głośnikami, słuchawkami lub innymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Więcej na temat AT-LP60XBT można przeczytać tutaj.

Słuchawki ATH-SR50BT

Ostatni z nowych produktów Audio-Techniki, ATH-SR50BT, to najnowocześniejsze słuchawki Bluetooth w ofercie japońskiej marki. Gwarantują ponad 28 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną redukcją szumów. Wokółuszne słuchawki ATH-SR50BT dostarczają niesamowicie czysty dźwięk Sound Reality w wygodnej, bezprzewodowej konstrukcji. Dodatkowo te są wyposażone w mikrofon i sterowanie dotykowe w lewej muszli, umożliwiając użytkownikowi odbieranie połączeń telefonicznych, regulowanie głośności i obsługę odtwarzania muzyki ze smartfonów lub innych urządzeń.

Więcej na temat ATH-SR50BT można przeczytać tutaj.

AT-LP120X-USB, AT-LP60XUSBAT-LP60XBT i ATH-SR50BT będą dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design w pierwszym tygodniu kwietnia.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław