Aktualności


Aktualności

Nowe słuchawki Audio-Technica dostępne w ofercie Top Hi-Fi&Video Design

Do oferty Top Hi-Fi & Video Design dołączyły dwa modele multifunkcyjnych słuchawek nausznych Audio-Technica. Składana, lekka konstrukcja, dopracowany design i brzmienie na wysokim poziomie sprawiają, że modele ATH-AR3BT i ATH-AR3iS zachwycą niejednego miłośnika audio.

Audio-Technica ATH-AR3BT

Każdy z modeli charakteryzuje bliźniacze pasmo przenoszenia oraz iście japońska precyzja wykonania, która przekłada się na dokładne, czyste i szerokie brzmienie. Jego bogactwo zapewniają 40-mm przetworniki, które pozwalają wydobyć nawet najmniejszy akcent szerokiego pasma przenoszenia (5-35 000 Hz).

Model ATH-AR3BT to również wysokiej jakości komunikacja bezprzewodowa, która – dzięki Bluetooth z aptX i AAC – pozwala na słuchanie muzyki w jakości CD. Obecność NFC sprawia, że sparowanie słuchawek ze źródłem dźwięku (takim jak np. smartfon) zajmuje jedynie kilka sekund (wystarczy zbliżyć urządzenia do siebie), a uzyskane połączenie jest trwałe i stabilne.

Model ATH-AR3iS oferuje wysokiej klasy komunikację przewodową. Wbudowanie zdalnego sterowania i mikrofonu w przewód pozwala na wygodne dysponowanie cyfrową biblioteką audio zapewnia wysoki komfort np. podczas rozmowy telefonicznej.

Audio-Technica ATH-AR3iS

Słuchawki ATH-AR3BT i ATH-AR3iS stworzono w oparciu o technologię SonicFuel. To autorskie rozwiązanie marki Audio Technica gwarantuje wyjątkowo czyste i bogate brzmienie – niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki, czy wykorzystujemy słuchawki do komunikacji przez telefon.

Każdy z modeli to również indywidualnie zaprojektowany składany design, który znacznie podnosi komfort użytkowania słuchawek w warunkach mobilnych. Nie dziwi więc uznanie, jakim modele te cieszyły się podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas w 2016 i 2017 roku. Teraz możliwości każdego z nich mogą docenić również klienci Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław