Aktualności


Aktualności

Nowe centrum badawcze Bowers & Wilkins

Brytyjska marka ogłosiła przeniesienie swojego znanego na całym świecie centrum badawczego do nowego i większego obiektu, wyposażonego w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Ta Przeprowadzka to znacząca inwestycja, mająca na celu powiększenie zespołu i przyspieszenie zdolności firmy do rozwijania nowych możliwości, które będą napędzać innowacje w całym segmencie luksusowych domowych głośników, słuchawek i samochodowych systemów audio.

Centrum badawcze Bowers &Wilkins

Nowy obiekt będzie nosił nazwę Southwater Research & Engineering (SRE). Nazwa wiąże się z jego lokalizacją w mieście Southwater w Wielkiej Brytanii w West Sussex i brytyjskim pragmatyzmem. Skrót nazwy poprzedniego centrum badawczego brzmiał … dokładnie tak samo (Steyning Research Establishment), jest to nawiązanie i jednocześnie hołd dla spuścizny dawnego centrum badawczego firmy Bowers & Wilkins.

W oryginalnym SRE powstały konstrukcje, które zdefiniowały markę: głośniki wysokotonowe Diamond, membrany Continuum i Aerofoil, a także kultowe produkty takie jak Zeppelin, kolumny 800 D3, słuchawki eliminujące szumy PX oraz przełomowe głośniki Nautilus.

Nowy obiekt będzie ponad dwukrotnie większy od swojego poprzednika. Po otwarciu planowanym jeszcze w tym roku, będzie zawierać wiele komór bezechowych, większą ilość pokoi do odsłuchu, laboratoriów inżynierskich oraz dedykowane laboratoria słuchawkowe i Automotive Audio Labs.

W dowodzie uznania dla niewiarygodnej spuścizny Johna Bowersa, zostanie odtworzony jego oryginalnego pokój odsłuchowy, aby upewnić się, że brzmienie pozostaje wierne jego wizji. Zupełnie nowy SRE będzie również wyposażony w centrum odsłuchowe zaprojektowane w celu prezentacji pełnego zakresy produktów dla partnerów, prasy i odwiedzających.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław