Aktualności


Aktualności

Nowa wersja aplikacji Philips Hue już dostępna

Na tegorocznych targach CES firma Philips zapowiedziała aktualizację aplikacji Hue i właśnie nadszedł dzień, w którym obietnica ta została spełniona. Wersja 3.0 jest już dostępna w Sklepie Play.

Philips Hue

Aktualizacja całkowicie przebudowuje interfejs aplikacji Hue na bardziej nowoczesny i kolorowy. Kolory są bardziej żywe niż w poprzedniej wersji, ikony również zostały zaktualizowane. Dodano nowe skróty, aby zmienić kolor / jasność pojedynczego źródła światła lub całego pokoju, nowe selektory kolorów, nowy edytor aranżacji i 30 nowych aranżacji. Dotknięcie i przytrzymanie pokoju lub oświetlenia pozwoli zmienić kolor lub przełączyć się na jedną z czterech ostatnio używanych aranżacji.

Philips Hue

Dzięki aplikacji Philips Hue w łatwy można skonfigurować oświetlenie danego pomieszczenia — wystarczy zgrupować razem kilka lamp czy żarówek. Z poziomu smartfona można włączać/wyłączać światła w pokojach, zmieniać kolory i intensywność światła tak, aby dopasować je do swojego nastroju czy wykonywanej czynności.

Odpowiednie oświetlenie pomoże zasnąć i obudzić się pełnym energii. Stwórz własne ustawienia dla trybu snu, tak aby światła automatycznie ściemniały się wieczorem oraz delikatnie budziły Cię każdego ranka. Funkcja lokalizacji w aplikacji Philips Hue pozwala na automatyczne zapalenie światła, gdy znajdziesz się przed drzwiami wejściowymi, lub wyłączenie oświetlenia po wyjściu z domu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


65OLED973
Supercena

65OLED973

Philips
Telewizory
15 999 zł
11 999 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław