Aktualności


Aktualności

Nowa odsłona salonu Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie

Sopocki salon Top Hi-Fi & Video Design zmienił swoją lokalizację i obecnie znajduje się przy ul. Niepodległości 725. Powiększenie powierzchni wystawienniczej umożliwia zaprezentowanie znacznie szerszego asortymentu niż dotychczas, a klienci zyskają znacznie przestronniejszą salę odsłuchową. W związku z otwarciem nowego salonu przygotowaliśmy niespodziankę – megarabaty na wszystkie produkty oferowane w całej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

1

2

Przeniesienie salonu Top Hi-Fi w Sopocie na ul. Niepodległości 725

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o możliwość jak najpełniejszego zaprezentowania możliwości drzemiących w najnowszych urządzeniach audio-wideo, nasz sopocki salon Top Hi-Fi & Video Design przenieśliśmy do nowej lokalizacji. Od 2 czerwca br. wszystkich miłośników najwyższej jakości systemów hi-fi i high-end, kina domowego oraz nowoczesnych mediów zapraszamy na ul. Niepodległości 725.

3

4

Przeniesienie salonu do nowej lokalizacji pozwoliło wprowadzić wiele funkcjonalnych udoskonaleń. Przestronniejsze wnętrze utrzymane jest teraz w nowoczesnej i atrakcyjnej stylistyce. Czarno-biały wystrój nadaje całości elegancki charakter, a większa powierzchnia zapewnia fanom dobrego brzmienia większą wygodę i pozwala zaprezentować niemal cały asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych modeli aż po najbardziej zaawansowane konstrukcje high-endowe. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowane stoisko przygotowane z myślą o nowych mediach i mobilnych rozwiązaniach, na którym można zapoznać się z ofertą sprzętową oraz przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki. Ponadto klienci mają do dyspozycji przestronną salę odsłuchową, w której można przetestować zestawy stereo i poznać możliwości drzemiące w nawet najbardziej złożonych systemach kina domowego.

5

6

Megarabaty i atrakcyjne ceny tylko do końca czerwca!

Przeniesienie sopockiego salonu to kolejny etap rozwoju sieci Top Hi-Fi & Video Design. Przypominamy, że na początku lutego br. swoją siedzibę zmienił nasz sklep we Wrocławiu, który obecnie znajduje się przy ul. Legnickiej 46. Nieustanny progres w tworzeniu jeszcze przyjaźniejszych miejsc dla naszych klientów podkreśla przygotowana promocja. Aż do końca czerwca br. we wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design cały asortyment dostępny będzie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wysokość megarabatu zależy od wybranego produktu, szczegóły można sprawdzić na stronie internetowej www.tophifi.pl oraz w dowolnym salonie sieci Top Hi-Fi & Video Design.

7

8

Dni i godziny pracy nowootwartego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie pozostają bez zmian. Wszystkich klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty od godziny 10.00 do 14.00.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław