Aktualności


Aktualności

Nowa jakość w klasie odtwarzaczy CD – Rotel RCD-1572

Rotel, uznany producent audio wprowadza nową serię urządzeń XX-1572. Do najnowszych urządzeń należy RCD-1572, dedykowany odtwarzacz CD, wyposażony w zaawansowany tor analogowy i opracowany na zamówienie napęd CD.

Rotel RCD-1572

Największą zmianą względem poprzedniego modelu jest nowy napęd CD. Zastosowany został nowy, opracowany specjalnie dla tego odtwarzacza. Jest on cichszy i dokładniejszy od poprzednika. Sercem odtwarzacza jest wysokiej klasy przetwornik C/A WM8740, który odpowiada za niskie zniekształcenia, oraz duży zakres dynamiki. Tor analogowy oparto o selekcjonowane elementy, zapewniające niskie szumy i doskonałą symetrię pomiędzy kanałami. Odtwarzacz oferuje wyjścia symetryczne XLR, oraz pojedyncze RCA, co pozwoli podłączyć go dowolnego urządzenia. Przydatnym dodatkiem jest również wyjście współosiowe S/PDIF, pozwalające podłączyć odtwarzacz do zewnętrznego przetwornika C/A. Za zasilanie odtwarzacza odpowiada opracowany i produkowany przez firmę Rotel transformator toroidalny. Względem klasycznych transformatorów generuje on mniejsze pole elektryczne, które nie wpływa na pracę układów odtwarzacza.

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu w serii 15, odtwarzacz po podłączeniu do przedwzmacniacza RCD-1572, lub wzmacniacza zintegrowanego RA-1572, odtwarzacz RCD-1572 może być sterowany poprzez domową sieć internetową.

Rotel RCD-1572

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


RCD-1572

Rotel
Odtwarzacze CD / SACD
4 499 zł
4 199 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław