Aktualności


Aktualności

Cyfrowy wzmacniacz sieciowy NAD D 7050 teraz z obsługą Spotify Connect

NAD Electronics, znany i ceniony producent zaawansowanych urządzeń audio i wideo, udostępnił najnowszą wersję oprogramowania. Po jej zainstalowaniu użytkownicy cyfrowego wzmacniacza sieciowego D 7050 Direct Digital zyskają dostęp do usługi Spotify Connect. Dzięki temu posiadacze kont Spotify Premium będą mogli łatwo zarządzać muzyką udostępnioną w serwisie i jednocześnie zyskają możliwość odtwarzania milionów utworów. 

Wzmacniacz NAD D 7050 umożliwia obsługę Bluetooth i AirPlay

NAD D 7050 Direct Digital jest niezwykle wszechstronną konstrukcją. Urządzenie w jednej obudowie łączy najnowsze rozwiązania ze świata audio: zaawansowaną, autorską technikę NAD Direct Digital oraz obsługę Apple AirPlay, Bluetooth aptX i UPnP. Dzięki temu ten kompaktowy model w pełni zasłużenie cieszy się mianem najlepszej konstrukcji typu plug'n play. Teraz, za sprawą najnowszego oprogramowania D 7050 Direct Digital nie tylko umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki zapisanej w urządzeniach przenośnych i stacjonarnych, lecz także zapewnia obsługę usługi Spotify Connect. Teraz wystarczy połączyć dowolne urządzenie smart ze wzmacniaczem D 7050 obsługującym Spotify Connect, aby zyskać możliwość odtwarzania milionów utworów z bezkompromisową wydajnością.

Powiązanie D 7050 Direct Digital z obsługą Spotify Connect jest idealną mieszanką. Osoby posiadające dostęp do Spotify teraz będą mogli cieszyć się naturalnym, detalicznym brzmieniem muzyki, jakie zapewnia D 7050. Te doskonałe właściwości to zasługa wzbogacenia wzmacniacza o autorską technikę NAD Direct Digital, a także efekt wyeliminowania analogowych obwodów, które zazwyczaj odpowiedzialne są za powstawanie szumu i zniekształceń. Dzięki temu muzyka w cyfrowej postaci dociera aż do wyjść głośnikowych, a kompaktowy wzmacniacz zapewnia muzyce najwyższą jakość brzmienia.

NAD_Spotify

Słuchaj muzyki ze Spotify w najwyższej jakości

Jak stwierdza Greg Stidsen, dyrektor działu technologii i planowania produktu, „Spotify Connect jest idealnym dodatkiem dla obecnych w D 7050 zaawansowanych technologii cyfrowych i opcji strumieniowania. Nasi klienci zyskają w ten sposób zarówno prawdziwy i naturalny dźwięk, jak i łatwą kontrolą muzyki dostępnej w Spotify Connect za pośrednictwem telefonu, tabletu i D 7050” i dodaje: „To inspirujące doświadczenie, które po prostu musisz usłyszeć, aby uwierzyć”.

Obsługa Spotify Connect to ukłon w stronę wymagających audiofili, którzy mają dostęp do konta Spotify Premium i za pośrednictwem wzmacniacza NAD D 7050 chcieliby cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem.

Melomani, którzy chcą uzyskać dostęp do Spotify Connect, powinni zaktualizować oprogramowanie wzmacniacza D 7050 do wersji 1.62. Aktualizacja dostępna jest na stronie internetowej

http://nadelectronics.com/products/hifi-amplifiers/D-7050-Direct-Digital-Network-Amplifier

O Spotify

Spotify jest bardzo popularnym i wielokrotnie nagradzanym internetowym serwisem muzycznym. Jedną z najważniejszych zalet serwisu jest jego obszerna baza nagrań, obejmująca ponad 20 milionów utworów, dostępna "na żądanie" dla użytkowników zarejestrowanych w Spotify. Celem założycieli serwisu jest zapewnienie łatwego i natychmiastowego dostęp do muzyki, bez względu na miejsce i czas odsłuchu. Ponadto istotą Spotify jest możliwość odkrywania i dzielenia się muzyką ze swoimi przyjaciółmi, mając przy tym pewność, że artyści otrzymują należne tantiemy.

Uruchomiony w Szwecji serwis Spotify działa od 2008 r. i teraz dostępny jest w 55 krajach i ma ponad 24 miliony aktywnych użytkowników oraz ponad 6 milionów płacących subskrybentów.  Od początku działalności serwis przekazał właścicielom praw autorskich ponad miliard dolarów. Spotify jest drugim największym źródłem dochodów dla europejskich wytwórni płytowych, sprzedających muzykę w postaci cyfrowej (IFPI, 2011) oraz największym i najpopularniejszym globalnym muzycznym serwisem strumieniującym.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław