Aktualności


Aktualności

NAD C658 wyróżniony przez magazyn „What Hi-Fi?”

NAD C658

Ceniony magazyn „What Hi-Fi?” przygotował zestawienie najlepszych streamerów dostępnych obecnie na rynku. Wśród wyróżnionych znalazła się zaawansowana konstrukcja NAD C658, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy z nowoczesnym przetwornikiem c/a oraz licznymi funkcjami klasycznego przedwzmacniacza.

Audiofile i miłośnicy muzyki z pewnością dobrze znają brytyjski miesięcznik „What Hi-Fi?”. Redakcja tego prestiżowego magazynu kontynuuje przegląd najlepszych urządzeń w świecie audio i tym razem przygotowała zestawienie, w którym wybrane zostały najlepsze streamery dostępne na rynku w 2020 roku. Na podium znalazł się model NAD C658, który specjaliści określili jako „prawdziwy szwajcarski scyzoryk w świecie hi-fi”, zwracając uwagę na jego wszechstronność:

„C658 to połączenie streamera, przetwornika cyfrowo-analogowego i przedwzmacniacza. Pozycja od NAD wykorzystuje platformę BluOS do przesyłania strumieniowego, współpracuje z Bluetooth aptX HD i Apple AirPlay2 oraz jest kompatybilna z dedykowaną aplikacją, która zapewnia dostęp do serwisów takich jak m.in.: Spotify, Amazon Music, Tidal, Deezer czy Qobuz. Z kolei dźwięk wyróżnia się imponująca ekspresją, naturalną dynamiką i naprawdę angażuje użytkownika w muzykę”.

NAD C658

Eksperci „What Hi-Fi?” w podsumowaniu stwierdzili, że C658 to jeden z najlepiej wyposażonych, przyszłościowych i intuicyjnych streamerów, z jakimi mieli do czynienia, określając go kompletnym rozwiązaniem do przesyłania strumieniowego. Wśród największych zalet wymieniono muzykalność i przejrzystość, skuteczną korekcję pomieszczenia (za którą odpowiada Dirac Live, najbardziej wyrafinowany i efektywny układ korekcji akustyki pokoju), a także intuicyjną aplikację.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


C658

NAD
Stereo
7 599 zł
6 666 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław