Aktualności


Aktualności

NAD C 388 – lepsze jest wrogiem dobrego – test wzmacniacza

c 338

NAD to firma, która jest znana z tego, że ponad wizualne fajerwerki stawia bogactwo i jakość brzmienia swoich urządzeń. Posiłkując się cytatem, najnowsze NAD-y wciąż są z zewnątrz szare, ale wewnątrz jest już zupełnie inna elektronika.

C 338 wygląda jak zwykły wzmacniacz stereo, podczas gdy w rzeczywistości jest zaawansowanym urządzeniem sieciowym o imponujących możliwościach. Na pokładzie znajduje się system Chromecast, który integruje różne usługi sieciowe i ucieszy miłośników strumieniowani a muzyki do wzmacniacza.

Do wnętrza C 338 trafiły specjalnie zaprojektowane układy wykorzystujące zmodyfikowaną wersję sprawdzonego stopnia wyjściowego Hypex UcD. Rozwiązanie to pozwala to na uzyskanie znakomitej precyzji odtwarzanego dźwięku i pokaźnej, pozbawionej zniekształceń i szumów mocy.

Oczywiście z punktu widzenia użytkownika znacznie ważniejsza od funkcjonalności jest jakość dźwięku. Także i w tej kwestii NAD C 338 zasługuje na bardzo dobrą ocenę, czego potwierdzeniem jest werdykt w kategorii brzmienie: „Mocne, koherentne, wszechstronne. Dynamiczny bas, spokojna góra, dobre różnicowanie, czytelna perspektywa stereofoniczna, bez agresywności i efekciarstwa”.

c 338

Z całym testem można zapoznać się w lipcowo-sierpniowym wydaniu magazynu „Audio”. Zachęcamy do lektury.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław