Aktualności


Aktualności

Music System Home – zaawansowany system „all-in-one” od Tivoli Audio już wkrótce w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Music System Home to zaawansowany system „all-in-one”, który stanowi połączenie stylowego wzornictwa, wysokiej jakości dźwięku oraz szerokiej funkcjonalności. Ta nowa konstrukcja Tivoli Audio już w połowie marca br. będzie dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Tivoli Audio Music System Home

Music System Home pozwoli użytkownikowi odkryć muzykę na nowo w swoim domu. System ten jest połączeniem eleganckiego wzornictwa nawiązującego do konstrukcji audio z połowy ubiegłego wieku oraz najnowszych technologii i funkcji urządzeń domu inteligentnego. Nowy model Tivoli Audio został skierowany zwłaszcza dla indywidualistów, którzy w równym stopniu cenią styl i wysokiej klasy dźwięk.

W kompaktowej obudowie znajduje się praktycznie kompletne wyposażenie, jakiego użytkownik może oczekiwać od nowoczesnego systemu audio. Z myślą o miłośnikach fizycznych nośników projektanci wyposażyli Music System Home w odtwarzacz CD, natomiast amatorzy transmisji radiowych docenią obecność wbudowanego tunera FM/DAB+. Entuzjaści muzyki z sieci ucieszą się z dostępu do radia internetowego i serwisów strumieniowych (np. Spotify, Tidal, Deezer), a także możliwości korzystania z biblioteki muzycznej udostępnionej w domowej sieci.

Tivoli Audio Music System Home

Za dostęp do funkcji sieciowych odpowiadają łączność bezprzewodowa Wi-Fi i stałe łącze (Ethernet). Dostęp do muzyki ze smartfona i urządzeń mobilnych wzbogaca Blueooth, a opcje połączeniowe dodatkowo rozszerzają wejście i wyjście liniowe ze złączem mini-jack (3,5 mm).

O wysoką jakość brzmienia dbają cztery przetworniki, dzięki którym domowa przestrzeń wypełni się czystym, zbalansowanym dźwiękiem oraz bogatym, głębokim basem niezależnie od tego, czy użytkownik zdecyduje się na strumieniowanie swoich ulubionych list odtwarzania, czy też słuchanie ulubionego albumu z płyty CD. Konstruktorzy wyposażyli Music System Home w dwa 89-milimetrowe przetworniki niskotonowe o mocy 20 W oraz dwie 19-milimetrowe jednostki wysokotonowe o mocy 8 W – wszystkie zasilane przez 4-kanałowy wzmacniacz. W układzie audio zastosowano również 24-bitowy układ DSP.

Poszczególnymi funkcjami można zarządzać za pośrednictwem elementów sterujących na urządzeniu, pilota zdalnego sterowania lub z poziomu aplikacji Tivoli Audio Art. App – w praktyce użytkownik może odtwarzać zgromadzoną muzykę, np. na płytach CD, korzystać z licznych serwisów strumieniowych czy słuchać radia internetowego.

Tivoli Audio Music System Home

Szeroką listę funkcji Tivoli Audio Music System Home uzupełnia sterowanie głosowe. Wystarczy aktywować Amazon Alexa (póki co Alexa obsługuje jedynie język angielski), aby móc poprosić o odtworzenie muzyki, włączenie wiadomości, sprawdzenie pogody, zarządzanie urządzeniami domu inteligentnego i wiele więcej.

Tivoli Audio Music System Home zostało zaprojektowane tak, aby doskonale pasowało do pozostałych komponentów z linii ART. Całości dopełniają zastosowane materiały. Drewniana obudowa mieści się na czterech przykręcanych aluminiowych nóżkach. Z aluminium wykonano także panel przedni oraz pokrętła. Pięknie prezentujące się maskownice, za którymi skrywają się głośniki, wykonano z wysokiej jakości tkaniny Gabriel. Do wyboru są trzy wersje wykończenia urządzenia – orzech/szary, czarny/czarny, biały/szary – dzięki czemu bez trudu można wybrać wersję, która będzie pasowała do dowolnego wystroju wnętrza.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław