Aktualności


Aktualności

Mission VX - nowa seria kolumn głośnikowych

Sześć modeli kolumn głośnikowych, zaawansowane przetworniki wysokotonowe Viotex i niskotonowe DiaDrive, wspomagane przez głośniki pasywne, a także eleganckie, nowoczesne wzornictwo – Mission wprowadza do sprzedaży nową serię kolumn głośnikowych VX, która przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zapewnia wysokiej jakości brzmienie, zarówno w przypadku systemów stereo, jak i zestawów kina domowego.

Najnowsza seria Mission VX to przykład nietuzinkowego podejścia do konstruowania kolumn głośnikowych i konsekwentnego dążenia do zapewnienia wysokiej jakości brzmienia w atrakcyjnej cenie. Modele z linii VX w unikatowy sposób łączą zaawansowane przetworniki z dopracowanymi obudowami i przekonują swoją naturalną energetycznością oraz potencjałem akustycznym. Najnowsza seria obejmuje sześć modeli – od głośników efektowych i centralnego, przez kolumny podstawkowe, na konstrukcjach wolnostojących kończąc – umożliwiając tym samym zbudowanie nagłośnienia dla systemu stereo i kina domowego.

mission-vx3

Atrakcyjna cena i wysoka jakość wykorzystania materiałów

Atrakcyjność cenowa kolumn głośnikowych VX nie oznacza, że inżynierowie Missiona poszli na skróty w przypadku zastosowanych technologii. Przetwornik niskotonowy Mission DiaDrive wykorzystuje  laminowane włóknem membrany, które pokryte są warstwą tłumiącą i gwarantuje czystość brzmienia wokali oraz instrumentów. Wysokie tony odtwarzane są przez zaawansowaną wersję miękkiej kopułki Mission Viotex, wykorzystującą korektor fazy, który jest wynikiem badań prowadzonych podczas projektowania high-endowej serii SX. Tonalne zrównoważenie i perfekcyjne połączenie głośników to zasługa zwrotnicy, wykorzystującej zoptymalizowany fazowo, akustyczny filtr Butterwortha trzeciego rzędu.

Modele wolnostojące VX-3 i VX-4 dodatkowo wykorzystują niskotonowe głośniki pasywne, które pełnią rolę pomocniczych radiatorów basu (ABR). Ich zadaniem jest zapewnienie bardzo wyraźnego rozszerzenia odtwarzanego zakresu niskotonowego i zagwarantowanie „uderzenia” dźwięku bez zniekształceń pochodzących od zawirowań powietrza, które często występuje w obudowach bass-reflex. Dzięki temu rozwiązaniu oraz precyzyjnemu dostrojeniu głośników, kolumny z serii VX zapewniają dynamiczne, angażujące brzmienie.

Dobre brzmienie to nie wszystko

Kolumny głośnikowe Mission przekonują nie tylko naturalnością dźwięku, lecz także znane są ze swojej elegancji i wydajności, cech potwierdzonych m.in. w testach odsłuchowych i licznych recenzjach. Najnowsza seria VX kontynuuje tę tradycję i oprócz wysokiej jakości brzmienia zapewnia także nowoczesne, eleganckie wzornictwo. Kolumny głośnikowe dostępne są w kolorze czarnym.

Produkty z nowej serii VX już trafiły do salonów sprzedaży:

Mission VX-S – efektowa kolumna podstawkowa,
Mission VX-1 – kolumna podstawkowa,
Mission VX-2 – kolumna podstawkowa,
Mission VX-3 – kolumna wolnostojąca,
Mission VX-4 – kolumna wolnostojąca,
Mission VX-C – głośnik centralny.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław