Aktualności


Aktualności

Mission VX - nowa seria kolumn głośnikowych

Sześć modeli kolumn głośnikowych, zaawansowane przetworniki wysokotonowe Viotex i niskotonowe DiaDrive, wspomagane przez głośniki pasywne, a także eleganckie, nowoczesne wzornictwo – Mission wprowadza do sprzedaży nową serię kolumn głośnikowych VX, która przy zachowaniu atrakcyjnej ceny zapewnia wysokiej jakości brzmienie, zarówno w przypadku systemów stereo, jak i zestawów kina domowego.

Najnowsza seria Mission VX to przykład nietuzinkowego podejścia do konstruowania kolumn głośnikowych i konsekwentnego dążenia do zapewnienia wysokiej jakości brzmienia w atrakcyjnej cenie. Modele z linii VX w unikatowy sposób łączą zaawansowane przetworniki z dopracowanymi obudowami i przekonują swoją naturalną energetycznością oraz potencjałem akustycznym. Najnowsza seria obejmuje sześć modeli – od głośników efektowych i centralnego, przez kolumny podstawkowe, na konstrukcjach wolnostojących kończąc – umożliwiając tym samym zbudowanie nagłośnienia dla systemu stereo i kina domowego.

mission-vx3

Atrakcyjna cena i wysoka jakość wykorzystania materiałów

Atrakcyjność cenowa kolumn głośnikowych VX nie oznacza, że inżynierowie Missiona poszli na skróty w przypadku zastosowanych technologii. Przetwornik niskotonowy Mission DiaDrive wykorzystuje  laminowane włóknem membrany, które pokryte są warstwą tłumiącą i gwarantuje czystość brzmienia wokali oraz instrumentów. Wysokie tony odtwarzane są przez zaawansowaną wersję miękkiej kopułki Mission Viotex, wykorzystującą korektor fazy, który jest wynikiem badań prowadzonych podczas projektowania high-endowej serii SX. Tonalne zrównoważenie i perfekcyjne połączenie głośników to zasługa zwrotnicy, wykorzystującej zoptymalizowany fazowo, akustyczny filtr Butterwortha trzeciego rzędu.

Modele wolnostojące VX-3 i VX-4 dodatkowo wykorzystują niskotonowe głośniki pasywne, które pełnią rolę pomocniczych radiatorów basu (ABR). Ich zadaniem jest zapewnienie bardzo wyraźnego rozszerzenia odtwarzanego zakresu niskotonowego i zagwarantowanie „uderzenia” dźwięku bez zniekształceń pochodzących od zawirowań powietrza, które często występuje w obudowach bass-reflex. Dzięki temu rozwiązaniu oraz precyzyjnemu dostrojeniu głośników, kolumny z serii VX zapewniają dynamiczne, angażujące brzmienie.

Dobre brzmienie to nie wszystko

Kolumny głośnikowe Mission przekonują nie tylko naturalnością dźwięku, lecz także znane są ze swojej elegancji i wydajności, cech potwierdzonych m.in. w testach odsłuchowych i licznych recenzjach. Najnowsza seria VX kontynuuje tę tradycję i oprócz wysokiej jakości brzmienia zapewnia także nowoczesne, eleganckie wzornictwo. Kolumny głośnikowe dostępne są w kolorze czarnym.

Produkty z nowej serii VX już trafiły do salonów sprzedaży:

Mission VX-S – efektowa kolumna podstawkowa,
Mission VX-1 – kolumna podstawkowa,
Mission VX-2 – kolumna podstawkowa,
Mission VX-3 – kolumna wolnostojąca,
Mission VX-4 – kolumna wolnostojąca,
Mission VX-C – głośnik centralny.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław