Aktualności


Aktualności

Maj z Blu-ray i DVD: oczekiwane premiery filmowe

Serwisy streamingowe stają na głowie, żeby w trakcie koronawirusowej nudy przyciągnąć użytkowników właśnie do siebie, prześcigając się we wrzucaniu na swoje serwery coraz nowszych filmowych hitów. Jednak w ich przypadku na te najświeższe produkcje trzeba będzie poczekać dłużej, a kina są pozamykane, więc jedynym ratunkiem od oglądania tego samego filmu po raz czternasty jest kino domowe i premiery Blu-Ray i DVD, które zapewnią choć minimalny powiew świeżości na ekranie telewizora.

Indiana Line Tesi 661

[Blue-ray & DVD] Wiedźma

Mroczny koreański thriller ze świetną dziecięcą rolą. 7-letnia Ja-yoon ucieka z tajemniczego rządowego obiektu i z powodu szoku traci pamięć – nie ma pojęcia, kim jest i skąd pochodzi. Znajduje ją starsze małżeństwo, które, mimo wielu niewiadomych, przyjmuje dziewczynkę pod swój dach. Pod okiem nowych opiekunów Ja-yoon wystasta na bystrą nastolatkę, która chce odwdzięczyć się  za pomoc przybranym rodzicom, biorąc udział w popularnym programie telewizyjnym. Po występie w telewizji w życiu dziewczyny i jej rodziny zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy – okazuje się, że ktoś nadal pamięta o jej ucieczce sprzed 10 lat, podczas gdy ona sama nadal nie ma pojęcia, jak wcześniej wyglądało jej życie.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, koreański 

[Blu-ray & DVD] Psy 3: W imię zasad

To nie są miłe pieski do głaskania i każdy, kto choć trochę orientuje się w polskiej popkulturze, dobrze to wie. “Psy 3 W imię zasad” to kontynuacja kultowych już filmów Władysława Pasikowskiego – “Psy” i “Psy 2: Ostatnia Krew”.

Po paru ładnych latach odsiadki w pace Franz Maurer wychodzi na wolność i orientuje się, że przyszło mu funkcjonować w rzeczywistości, której nie zna – nowa Polska niczym nie przypomina tej, którą zapamiętał. Czy ktoś jeszcze pamięta o nim po tych 25 latach? Czy ktokolwiek trzyma się jeszcze starych zasad? W odpowiedzi na te pytania pomoże mu “Nowy”, gdy los ponownie skrzyżuje ich drogi.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, audiodeskrypcja dla osób niewidzących

[Blu-ray & DVD] Naprzód

Nastoletni bracia elfy Janko i Bogdan mają nieoczekiwaną okazję spędzić jeszcze jeden dzień ze swoim zmarłym tatą. Zanim jednak to się wydarzy, muszą wyruszyć w niezwykłą podróż epicką furgonetką Bogdana, Gwendoliną. Jak to w przypadku każdej bajkowej wyprawy bywa, ich podróż wypełniona jest magicznymi zaklęciami, tajemniczymi mapami, niemożliwymi do pokonania przeszkodami oraz niesamowitymi odkryciami. Jest tylko jeden problem – zapomnieli powiedzieć w domu, że wyjeżdżają. Kiedy nieustraszona mama elfickich nastolatków uświadamia sobie, że jej synowie zniknęli, łączy swoje siły z byłą wojowniczką Mantykorą, która jest skrzyżowaniem lwa, nietoperza oraz skorpiona i we dwie wyruszają na poszukiwanie chłopców. 

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, angielski, szwedzki, fiński

[Blu-ray & DVD] 1917

Film “1917” wyszedł spod ręki zdobywcy Oscara Sama Mendesa, który ma na swoim koncie również takie przeboje jak "American Beauty", "Skyfall" i  "Spectre".  To wielkie wojenne widowisko zdobyło aż 3 Oscary i 2 Złote Globy.

U szczytu pierwszej wojny światowej dwóch młodych brytyjskich żołnierzy dostaje pozornie niemożliwą i bardzo ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy broni. Ścigając się z czasem, muszą przekroczyć terytorium wroga i dostarczyć wiadomość, która powstrzyma śmiertelny atak na ponad 1500 żołnierzy,  wśród których przybywa brat jednego z nich.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski i angielski

[DVD] Proxima 

Sarah (Eva Green) jest francuską astronautką, która uczestniczy w wyczerpujących szkoleniach w Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia jest poddawana ekstremalnym warunkom, które czekają ją na pokładzie statku kosmicznego, a wytrzymałość jej organizmu jest pod stałą kontrolą maszyn i specjalistów. Poza ciężkim szkoleniem i koniecznością ciągłego udowadniania, że jako jedyna kobieta w zespole jest w stanie dorównać mężczyznom, codzienność Sarah wypełnia opieka nad siedmioletnią córką i wyrzuty sumienia, że nie spędza z nią wystarczająco dużo czasu. Kiedy niespodziewanie zostaje wybrana na jednego z członków rocznej misji kosmicznej, w relacji na linii matka-córka pojawiają się problemy.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski i francuski

[DVD] Nietykalny

Film dokumentalny “Nietykalny” to powieść o epickim wzlocie i jeszcze bardziej epickim upadku samozwańczego cesarza Hollywood, Harveya Weinsteina. Obraz ujawnia, jak przez dziesięciolecia zdobywał i chronił swoją władzę, nawet w obliczu ogromnego skandalu, jakim był początek akcji #MeToo. Byli koledzy i oskarżyciele szczegółowo opisują jego nadużycia z nadzieją na sprawiedliwość.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski i angielski

[Blu-ray & DVD] Lighthouse

“Lighthouse” ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi Roberta Pattinsona i Willema Dafoe to jeden z najgłośniejszych filmów zeszłego roku i laureat nagrody specjalnej na festiwalu filmowym w Cannes. Ten wizjonerski horror psychologiczny jest dziełem Roberta Eggersa, który ma na swoim koncie również jeden z najlepiej ocenianych przez krytyków film z gatunku – przerażający “The Witch” z 2015 roku.

Akcja toczy się pod koniec XIX wieku na tajemniczej wyspie w Nowej Anglii, gdzie pracuje dwóch latarników. Podczas potężnego sztormu mężczyźni zostają odcięci od świata i muszą zmierzyć się z szalejącymi zmysłami, samotnością, poczuciem izolacji, silną wolną, potrzebami oraz upiorną tajemniczą siłą, która wydaje się nad nimi krążyć.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, angielski, rosyjski i węgierski

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław