Aktualności


Aktualności

Luksusowa wersja głośników B&W serii 800

Dwa modele brytyjskiego producenta zyskały ekskluzywne wykończenie z ze słynącego z piękna drzewa różanego Santos. Ten zabieg przemienił wolnostojące kolumny 802 i podstawkowe 805 w prawdziwe perełki.

Bowers & Wilkins 802 Prestige Edition

Luksusowe wykończenie

Seria 800 Prestige Edition jest przeznaczona dla koneserów wysokiej jakości dźwięku oraz mistrzowskiego rękodzieła naszych mistrzów stolarskich. Prestige Edition jest wykończone luksusowym fornirem ze słynącego z piękna drzewa różanego Santos . Firma Bowers & Wilkins traktuje to charakterystyczne drewno z szacunkiem, stosując trzynaście warstw lakieru - to znacznie więcej niż tradycyjne metody wykończeniowe - aby uzyskać błyszczące wykończenie. Bogaty kolor i charakterystyczny wzór sprawiają, że każdy głośnik jest wyjątkowym dziełem sztuki. Zbudowane w Wielkiej Brytanii zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami, modele Prestige Edition posiadają numerowaną tabliczkę znamionową, która poświadcza ich wyjątkowość.

Bowers & Wilkins 802 Prestige Edition

Zaawansowana technologia

Konstrukcyjnie i technologicznie głośniki 805 Prestige Edition i 802 Prestige Edition są identyczne z 805 D3 i 802 D3. Pierwsza jest najmniejszym modelem z serii 800 Diamond, ale jednocześnie jednym z najbardziej wyrafinowanych. Wypełniona przełomowymi rozwiązaniami, niespotykanymi w kolumnach głośnikowych w swojej klasie, jest jedyną na świecie podstawkową konstrukcją wyposażoną w diamentową kopułkę wysokotonową. Pod względem realizmu, przestrzenności i detaliczności brzmienia, żaden inny głośnik podstawkowy nie może się równać z 805 D3/805 Prestige Edition.

Bowers & Wilkins 805 Prestige Edition

Model 802 znajduje się na przeciwległym końcu skali. Ta słusznych rozmiarów kolumna jest skierowana do najbardziej wymagających audiofilów, oczekujących realizmu w reprodukcji dźwięku, jaki jest domeną konstrukcji przeznaczonych do pracy w studiach nagraniowych. Ze względu na swoje optymalnie dobrane rozmiary, 802 D3/802 Prestige Edition z łatwością wpasowują się zarówno w domową przestrzeń, jak i do studia nagraniowego. W każdej sytuacji modele te z łatwością odkrywają głębię i detaliczność muzyki, która dotychczas pozostawała w ukryciu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław