Aktualności


Aktualności

Produkty firmy Linn dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Linn Majik DSM

Produkty marki Linn już od wielu lat kojarzą się z doskonałej jakości dźwiękiem. Jest to efekt bogatego doświadczenia konstruktorów zebranego m.in. podczas nagrywania muzyki we własnym studiu nagraniowym. Wszechstronne, nowoczesne urządzenia Linn cieszą się uznaniem wśród melomanów i profesjonalistów, a te dostępne są teraz także w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Linn znajduje się u progu piątej dekady projektowania i tworzenia systemów, które stanowią synonim pięknego dźwięku. Już na początku działalności tej rodzinnej firmy jej założyciel, Ivor Tiefenbrun, za cel obrał sobie stworzenie całego łańcucha, który pozwoli udostępnić muzykę z jej niebywałą czystością i mocą. Wszystko po to, aby być dostępnym na każdym etapie życia muzyki – od samego nagrania, aż do jej finalnego odtworzenia na domowych urządzeniach audio.

Linn Majik DSM

Chcąc to osiągnąć, firma obok projektowania konstrukcji audio – od źródeł aż do kolumn głośnikowych – postanowiła założyć własne studio nagraniowe. Pełna znajomość i zrozumienie procesu nagraniowego wydatnie wpłynęła na jakość tworzonych urządzeń, które dzięki temu są w stanie wydobyć z muzyki wszystko co najlepsze. Z efektami blisko 50 lat innowacji teraz można zapoznać się także w naszych salonach.

Kierunek rozwoju wyznaczył już pierwszy model, ikoniczny gramofon Sondek LP12. Z czasem gama produktowa Linn była poszerzana o kolumny głośnikowe, wzmacniacze mocy, wzmacniacze zintegrowane, odtwarzacze CD i przetworniki cyfrowo-analogowe, a także akcesoria, w tym kable głośnikowe czy interkonekty. Urządzenia Linn wyróżniają się tym, że pozwalają one cieszyć się wspaniałym dźwiękiem nawet wiele lat po ich zakupie. Jest to zasługa ich modułowej konstrukcji – również takiego sprzętu jak gramofony – oraz oprogramowania, które można aktualizować.

Linn Majik LP12

Niech za potwierdzenie nieustannego dążenia do jak najlepszej jakości dźwięku posłuży fakt, że Linn jako pierwszy wśród czołowych producentów audio postanowił zupełnie usunąć ze swojej oferty odtwarzacze CD. Na tę decyzję wpłynął odtwarzacz sieciowy Klimax DS, który zaprojektowano z myślą o odtwarzaniu plików w studyjnej jakości. Rzeczywistość pokazała, że model ten nie tylko zdołał zagwarantować jakość nieosiągalną dla fizycznego nośnika, ale przede wszystkim nie miał takich ograniczeń jak przystosowany wyłącznie do obsługi formatu CD odtwarzacz płyt kompaktowych.

Produkty marki Linn póki co znajdziemy w salonach w Katowicach (ul. Warszawska 34), w Sopocie (al. Niepodległości) i w Warszawie (ul. Andersa 12), gdzie bliżej można zapoznać się i przetestować urządzenia brytyjskiej marki. Na tym jednak nie koniec, jako że gama produktowa oraz dostępność w kolejnych salonach będzie sukcesywnie rozszerzana.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław