Aktualności


Aktualności

Komfortowo i nowocześnie - nowe wnętrze salonu Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach

Nowocześniejszy i bardziej funkcjonalny – katowicki salon Top Hi-Fi & Video Design przeszedł gruntowną modernizację. Odnowiony sklep kusi udogodnieniami umożliwiającymi zaprezentowanie znacznie szerszego asortymentu niż dotychczas i pozwala przetestować systemy hi-fi, kina domowego i nowoczesne media w bardziej komfortowych warunkach.

IMG_1929

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach zaprasza do odwiedzin

Salon w Katowicach jest kolejnym sklepem w sieci Top Hi-Fi & Video Design, który może pochwalić się gruntownie odnowionym wnętrzem. Teraz, podobnie jak sklepy we Wrocławiu, Sopocie i Lublinie, katowicki salon zyskał nowoczesny, czarno-biały wystrój, a także bardziej funkcjonalne wnętrze.

IMG_1852

Dzięki zreorganizowaniu układu salonu udało się uzyskać dodatkową wolną przestrzeń, pozwalającą zaprezentować niemal cały asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych modeli, aż po doskonałe konstrukcje klasy high-end. Uwagę przykuwa również rozbudowane stoisko przygotowane z myślą o nowych mediach, na którym można zapoznać się z ofertą sprzętową oraz przetestować m.in. stacje dokujące i słuchawki.

IMG_1960

Czeka na Was profesjonalna, powiększona sala odsłuchowa

Ponadto na klientów czeka profesjonalnie przygotowana, a teraz dodatkowo powiększona sala odsłuchowa. Dzięki niej wszyscy miłośnicy doskonałego brzmienia mogą w komfortowych warunkach przetestować systemy hi-fi i kina domowego oraz poznać walory prezentowanego sprzętu.

IMG_1916

Tak jak dotychczas, salon w Katowicach będzie czynny w poniedziałek w godzinach 13.00-19.00, od wtorku do piątku od godziny 10.00 do 18.00 oraz w sobotę pomiędzy godzinami 10.00 i 14.00.

Serdecznie zapraszamy.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław