Aktualności


Aktualności

20-02-2018

Kolumny Gato Audio FM-30 w podwójnej recenzji na soundrebels.com

Gato Audio FM-30 to stylowa kolumna trójdrożna z obudową o pojemności 30 l. Trzy zoptymalizowane głośniki (1 × średniotonowy 150 mm i 2 × niskotonowe 150 mm) i zastosowane komponenty są przesłanką pozwalającą przypuszczać, że wrażenia słuchowe będą na wysokim poziomie. Jak jest naprawdę?

Gato Audio FM-30

Obaj panowie wspólnie zgadzają się, że kolumny to nad wyraz zgrabne, żeby nie powiedzieć filigranowe podłogówki o ultra nowoczesnym wyglądzie i smukłej, lekkiej optycznie bryle oraz są atrakcyjnymi dla wielu nawet do cna przesiąkniętych manią marudzenia malkontentów konstrukcjami. Jednak w tego typu urządzeniach wygląd jest tylko dodatkiem.

Gato Audio FM-30

Kolumny zaskoczyły obu specjalistów, rozmach z jakim prezentowały nawet najbardziej wymagające pod względem energii rockowe nurty muzyczne mogłoby pozazdrościć wielu konkurentów,(…) kolumny w bardzo kulturalny sposób podawały mi wszelkie związane z wielobarwnością używanych przez artystów instrumentów niuanse.

Po więcej informacji - jaką playlistę zaserwowali panowie Jacek Pazio i Marcin Olszewski głośnikom, żeby obnażyć słabe strony Gato Audio FM-30, jaka było konfiguracja odsłuchowa - odsyłamy państwa do recenzji na stronę soundrebels.com

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław