Aktualności


Aktualności

Kolumny Gato Audio FM-30 w podwójnej recenzji na soundrebels.com

Gato Audio FM-30 to stylowa kolumna trójdrożna z obudową o pojemności 30 l. Trzy zoptymalizowane głośniki (1 × średniotonowy 150 mm i 2 × niskotonowe 150 mm) i zastosowane komponenty są przesłanką pozwalającą przypuszczać, że wrażenia słuchowe będą na wysokim poziomie. Jak jest naprawdę?

Gato Audio FM-30

Obaj panowie wspólnie zgadzają się, że kolumny to nad wyraz zgrabne, żeby nie powiedzieć filigranowe podłogówki o ultra nowoczesnym wyglądzie i smukłej, lekkiej optycznie bryle oraz są atrakcyjnymi dla wielu nawet do cna przesiąkniętych manią marudzenia malkontentów konstrukcjami. Jednak w tego typu urządzeniach wygląd jest tylko dodatkiem.

Gato Audio FM-30

Kolumny zaskoczyły obu specjalistów, rozmach z jakim prezentowały nawet najbardziej wymagające pod względem energii rockowe nurty muzyczne mogłoby pozazdrościć wielu konkurentów,(…) kolumny w bardzo kulturalny sposób podawały mi wszelkie związane z wielobarwnością używanych przez artystów instrumentów niuanse.

Po więcej informacji - jaką playlistę zaserwowali panowie Jacek Pazio i Marcin Olszewski głośnikom, żeby obnażyć słabe strony Gato Audio FM-30, jaka było konfiguracja odsłuchowa - odsyłamy państwa do recenzji na stronę soundrebels.com

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław