Aktualności


Aktualności

Kolejne urządzenia Yamaha MusicCast zyskują dostęp do serwisów Tidal i Deezer

Firma Yamaha udostępniła właśnie aktualizację, pozwalającą kolejnym modelom z rodziny MusicCast na bezpośrednią komunikację z serwisami strumieniowymi Tidal oraz Deezer.

Aktualizacja Yamaha MusicCast o serwisy TIDAL i DEEZER

Razem z czerwcową aktualizacją, funkcjonalność tę zyskają kolejne, po soundbarach, modele oznaczone logiem MusicCast. Aktualizacją objęto odtwarzacze sieciowe Yamaha MusicCast WXAD-10, zintegrowane systemy audio ISX-80 i ISX-18D, odtwarzacze CD CD-NT670 i CD-NT670D, głośniki WX-010 i WX-030 oraz zestawy stereo z serii PianoCraft: MCR-N670, MCR-N670D, MCR-N870 i MCR-N870D.

Aktualizację można przeprowadzić przy pomocy aplikacji MusicCast Controller lub w każdy dodatkowy sposób wskazany w instrukcji obsługi danego urządzenia. Aktualizacje ukazały się 13 czerwca bieżącego roku.

Od momentu premiery w 2015 roku system MusicCast wyznacza najwyższe standardy w dziedzinie komunikacji multi-room. Inteligentny system marki Yamaha pozwala dostarczyć wysokiej klasy brzmienie do każdego pomieszczenia bez konieczności stosowania przewodów. MusicCast to również szereg dodatkowych funkcji, które podnoszą jakość doświadczenia z systemem. Wśród nich warto wymienić możliwość bezpośredniej komunikacji z serwisami strumieniowymi, takimi jak Spotify, a teraz również Tidal i Deezer.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


CD-NT670D

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 849 zł
1 599 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław