Aktualności


Aktualności

Kolejne urządzenia Yamaha MusicCast zyskują dostęp do serwisów Tidal i Deezer

Firma Yamaha udostępniła właśnie aktualizację, pozwalającą kolejnym modelom z rodziny MusicCast na bezpośrednią komunikację z serwisami strumieniowymi Tidal oraz Deezer.

Aktualizacja Yamaha MusicCast o serwisy TIDAL i DEEZER

Razem z czerwcową aktualizacją, funkcjonalność tę zyskają kolejne, po soundbarach, modele oznaczone logiem MusicCast. Aktualizacją objęto odtwarzacze sieciowe Yamaha MusicCast WXAD-10, zintegrowane systemy audio ISX-80 i ISX-18D, odtwarzacze CD CD-NT670 i CD-NT670D, głośniki WX-010 i WX-030 oraz zestawy stereo z serii PianoCraft: MCR-N670, MCR-N670D, MCR-N870 i MCR-N870D.

Aktualizację można przeprowadzić przy pomocy aplikacji MusicCast Controller lub w każdy dodatkowy sposób wskazany w instrukcji obsługi danego urządzenia. Aktualizacje ukazały się 13 czerwca bieżącego roku.

Od momentu premiery w 2015 roku system MusicCast wyznacza najwyższe standardy w dziedzinie komunikacji multi-room. Inteligentny system marki Yamaha pozwala dostarczyć wysokiej klasy brzmienie do każdego pomieszczenia bez konieczności stosowania przewodów. MusicCast to również szereg dodatkowych funkcji, które podnoszą jakość doświadczenia z systemem. Wśród nich warto wymienić możliwość bezpośredniej komunikacji z serwisami strumieniowymi, takimi jak Spotify, a teraz również Tidal i Deezer.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław