Aktualności


Aktualności

KLER obecny na Audio Video Show

Audio Video Show

Na sukces podczas wystawy Audio Video Show składa się wiele czynników, bez których ekspozycja nie byłaby tak udana. Jednym z nich jest nasz partner, firma meblowa KLER. We współpracy z tą prestiżową marką wspólnie zaaranżowaliśmy nasze stoiska i strefy komfortu, które przyciągnęły wielu odwiedzających.

Urządzenia audio mają dla nas ogromne znaczenie i są nieodłącznym elementem wystroju naszych domowych pomieszczeń. Stąd też przy zakupie komponentów Hi-Fi warto zatroszczyć się o stosowną ekspozycję, aby znaleźć dla nich nie tylko właściwe miejsce, ale także odpowiednie meble, które znakomicie będą komponowały się z naszymi konstrukcjami, wzbudzając zachwyt domowników oraz ewentualnych gości.

Audio Video Show

Pomocną dłoń w tym przypadku wyciąga firma KLER oferująca m.in. nowoczesne meble zaprojektowane z klasyczną elegancją, które doskonale sprawdzą się choćby jako uzupełnienie dla naszego zestawu stereo czy kina domowego. Użytkownik z kolei na wygodnym fotelu lub komfortowej sofie będzie mógł cieszyć się wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem.

Pełnię możliwości tej cenionej marki mogliśmy zaobserwować podczas tegorocznego Audio Video Show. Na minionej wystawie dało się ujrzeć szeroki przekrój mebli: od komód firmy KLER, które świetnie współgrały z naszymi urządzeniami, po sofy i fotele, dzięki którym pojawiała się okazja do spokojnego odpoczynku i wsłuchania się w możliwości danej konstrukcji. To jednak nie wszystko, bowiem firma odpowiadała również za zapewnienie optymalnego oświetlenia.

Audio Video Show

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą zapraszamy na stronę główną KLER-a – tam znajdziesz wszystko, by urządzić salon, jadalnię oraz sypialnię.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław