Aktualności


Aktualności

Jubileuszowa edycja kolumn od Vienna Acoustics już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design

HAYDN Jubilee Edition

HAYDN Jubilee Edition to kolumna głośnikowa, którą firma Vienna Acoustics przygotowała specjalnie z okazji swoich 30. urodzin. Ta wyjątkowa konstrukcja jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi.

Za kolumnami Vienna Acoustics kryje się przede wszystkim pasja konstruktorów do muzyki. Tę łączy, nieprzerwanie od 1989 roku, stojący na czele wiedeńskiej firmy Peter Gansterer – muzyczny pasjonat, który poprzez badania nad wielkimi salami koncertowymi w stolicy Austrii zrozumiał dynamikę dźwięku na żywo i postawił przełożyć to brzmienie na swoje konstrukcje. Proces dopasowania odpowiednich części głośnika jest zadaniem na tyle złożonym, że tylko nieliczni są w stanie mu podołać – niektórzy mogliby je określić nawet mianem sztuki.

Produkty Vienna Acoustics charakteryzują się eleganckim wykonaniem, dbałością o najdrobniejsze detale i niezrównaną w swojej klasie jakością dźwięku. Austriacy wzbudzają swoimi konstrukcjami szacunek, a przy tworzeniu jubileuszowej edycji projektanci dołożyli wszelkich starań, by konstrukcja spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających melomanów.

HAYDN Jubilee Edition pozwala uzyskać wspaniałą jakość dźwięku, która może stanowić inspirację dla innych głośników. W jubileuszowej edycji kolumn od Vienna Acoustics naturalnie przezroczyste brzmienie urządzenia podkreślane jest bogatym fundamentem niskich kolumn, a instrumenty muzyczne przedstawiane są w pełnym zakresie tonalnym, delikatnej strukturze harmonicznej i maksymalnej precyzji.

Konstruktorzy dołożyli wszelkich starań, aby HAYDN Jubilee Edition dostarczał naturalne brzmienie, pozostając przy tym łatwym w konfiguracji i w obsłudze. Jubileuszowa edycja kolumn podstawkowych wyróżnia się unikatową, kompaktową budową, w której każdy element urządzenia został stworzony specjalnie na zamówienie Vienna Acoustics. Tak jak podkreślają wiedeńscy producenci – HAYDN Jubilee Edition jest formą podziękowania za zaufanie i owocną, 30-letnią, współpracę.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław