Aktualności


Aktualności

„Jest bardzo dobrze” – test nowoczesnych słuchawek ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR50BT

Na portalu audiostereo.pl ukazał się test najnowszej słuchawki z bogatego portfolio japońskiej Audio-Techniki. W tym przypadku mowa o modelu ATH-SR50BT. Zobaczmy zatem, co wynikło z przeprowadzonych przez Marcina Olszewskiego testów.

ATH-SR50BT to w kolekcji Audio-Techniki najnowocześniejsze słuchawki Bluetooth. Zapewniają długi czas pracy w trybie bezprzewodowym, oferując przy tym odtwarzanie plików high-res audio w trybie przewodowym. 45-milimetrowe przetworniki i kompatybilność z kodekami aptX gwarantują wysokiej jakości dźwięk, natomiast wbudowane sterowanie dotykowe i aplikacja Audio-Technica Connect znacznie ułatwiają obsługę.

Dodatkową zaletą ATH-SR50BT jest wygoda w ich użytkowaniu, na co zwraca uwagę Olszewski:

„Gąbki są mięciutkie, (…) świetnie izolują od otoczenia nie powodując dyskomfortu. Jednym słowem jest bardzo dobrze”. Słuchawki wyróżniają się także swoją „aksamitnością”.

Audio-Technica ATH-SR50BT

W nowej konstrukcji Audio-Techniki „nie utracono nic z efektów przestrzennych, jak i dotyczących otaczającego muzyków powietrza”. Ta podczas odsłuchu „bez najmniejszych problemów” poradziła sobie z nawet najbardziej wymagającym repertuarem, „ze stoickim spokojem rozmieszczając poszczególne źródła na trójwymiarowej szachownicy w zależności od okoliczności kierując na nie naszą uwagę”.

Autor dochodzi również do wniosku, że „zamiast eksperymentować z markami oferującymi słuchawki jako dodatek telewizorów, klimatyzatorów, czy telefonów (…) zdecydowanie rozsądniej zaufać tym, którzy na produkcji słuchawek mówiąc wprost zjedli zęby”.

Do pełnych testów odsyłamy tutaj.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław