Aktualności


Aktualności

Jaki telewizor 4K (Ultra HD) kupić?

8 ocen

Telewizor Philips

Wiele osób wychodzi z założenia, że by w pełni docenić tę niewyobrażalną niegdyś rozdzielczość, trzeba być koneserem o sokolim oku. Nie jest to do końca prawda, choć niewątpliwie przyznać trzeba, że telewizory o mniejszej rozdzielczości doskonale zaspokajają wyrafinowane potrzeby telewidzów. Jednak dlaczego nie skorzystać z tego, że technologia idzie do przodu? Pamiętać trzeba też o tym, że w ślad za technologią produkcji ekranów podążają też twórcy filmów, seriali i gier, tworząc produkty idealnie dopasowane do najnowocześniejszego sprzętu. I często naprawdę można zauważyć różnicę.

Dlatego rozważając zakup nowego telewizora warto przemyśleć zakup nowoczesnego modelu – zawsze zresztą można poradzić się specjalisty w profesjonalnym salonie sprzedaży i opisać swoje potrzeby. Jednak trzeba wspomnieć tu o tym, że telewizory 4K Ultra HD można kupić już w takich cenach, że rozważanie zakupu gorszych technologicznie modeli zdaje się być sporym błędem.

Daj szansę jakości w dobrej cenie

Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkie modele telewizorów 4K Ultra HD proponowane przez firmę Philips. Modele z najniższej półki cenowej doskonale sprawdzą się dla oglądaczy, ale docenią je również fani gier komputerowych. Cena dwóch rewelacyjnych modeli, obu oczywiście z systemem Android TV – czyli mniejszego (49 cali) 49PUS7502 i większego (55 cali) 55PUS7502 – nie przekracza czterech tysięcy złotych.

Oba telewizory działają oczywiście w oparciu o unikalną technologię Ambilight firmy Philips. Jak to działa? Technologia ta optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w sam środek rozgrywającej się na ekranie akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z dwóch stron ekranu. Osiągamy zatem efekt wyolbrzymienia wyświetlacza i widzianego obrazu. Ponadto Philips zawsze dbał o doskonałe odwzorowanie naturalnych barw w swoich telewizorach. Kolory są zatem pełne, nasycone i wyjątkowo miłe oku. Telewizory Philips cechuje również fantastyczny kontrast – czernie są głębokie, a biele wyraźnie odcięte od szarości.

Bogatsza opcja? Nie ma sprawy

Sięgając na wyższą półkę cenową, znajdziemy modele Philips z fenomenalną jakością obrazu. Rozdzielczość pomoże tu docenić najnowsze możliwości – na przykład jeszcze bardziej rozwinięty, trójstronny system Ambilight.

W takich modelach, jak 75PUS8303 (imponujące 75 cali) i jego mniejszy braciszek – model 65PUS8303 – zastosowano wszystkie sztuczki zapewniające idealny odbiór obrazu (uzupełniony zresztą doskonałym dźwiękiem). W tych telewizorach technologia Nano IPS podkreśla pełnię i naturalność każdego koloru. Obraz nie traci na jakości nawet oglądany pod kątem 60 stopni.

Smart TV ze świetnym obrazem? Koniecznie

Wszystkie telewizory Philips 4K Ultra HD działają w oparciu o system Android TV. To zupełnie nowe doświadczenie w korzystaniu z domowego internetu za pośrednictwem telewizora. Ma to szczególne zalety w przypadku wszelkich aplikacji wideo, takich jak Netflix, YouTube czy Showmax. Dodatkowo telewizory Philips doskonale współgrają z aplikacjami muzycznymi – obrazy pojawiające się na wyświetlaczu zwiększają atrakcyjność odbioru.

No i oczywiście ostatnie, ale wcale nie najmniej istotne – zachwyceni będą także gracze, często korzystający z oferty sklepu Play. Znane gry zdecydowanie robią wrażenie przeniesione z ekranu smartfonu na telewizor o wysokiej rozdzielczości ekranu. To trzeba zobaczyć!

Komentarze (4)  /  Ocena: 5.0/5 (8 ocen)

 • alka212.7.222.602019-01-01 17:03:12
  No ja mam właśnie tego Philipsa 65PUS8303 i jesteśmy bardzo zadowoleni, super jakość obrazu, do tego ta obsługa wszelkiego rodzaju aplikacji, planujemy dokupić do tego kino domowe i myślę że dzięki temu w domu będzie już prawie jak w sali kinowej :) Odpowiedz
 • waleń193.200.83.32019-01-31 19:42:35
  Philipsy są świetne, modele od 60 cali w górę pozwalają się poczuć już jak w prywatnej sali kinowej :) a oglądanie meczów w takich warunkach to bajka Odpowiedz
 • travis37.120.156.1482019-02-28 16:42:54
  totalnie! od kiedy mam 60-tkę wszyscy kumple do mnie wpadają oglądać mecze Odpowiedz
  • lejs185.244.214.2302019-06-23 13:07:08
   to prawda. Mecze, filmy, bajki dla dzieci. Prawdziwe kino w domu! Rzetelnie napisany poradnik Odpowiedz
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław