Aktualności


Aktualności

IsoAcoustics już w salonach Top Hi-Fi & Video Design

IsoAcoustics to uznana kanadyjska marka zajmująca się produkcją podstawek do kolumn głośnikowych oraz urządzeń audio i audio-wideo. Do opracowania poszczególnych produktów wykorzystywane jest bogate doświadczenie Dave’a Morrisona, który m.in. odpowiadał za stworzenie największego na świecie centrum multimedialnego w Toronto. Firma IsoAcoustics oferuje innowacyjne konstrukcje, które zapewniają wysokiej jakości izolację akustyczną oraz jednocześnie zwiększają czystość dźwięku dla kolumn głośnikowych, jak i domowych systemów audio.  

Izolatory IsoAcoustics OREA

Na serię OREA składają się trzy modele – Bronze, Indigo, a także Bordeaux – które gwarantują najwyższy możliwy poziom izolacji, zarówno w przypadku gramofonów, jak i komponentów hi-fi. Celem izolatorów jest uzyskanie czystszego i bardziej szczegółowego dźwięku, poprzez usunięcie szkodliwych wibracji. Produkty z linii OREA różnią się od siebie dopuszczalnym obciążeniem. Bronze wytrzymuje ciężar do 3,6 kg, Indigo do 7,2 kg, natomiast Bordeaux już do 14,5 kg. Pod każdym komponentem zalecane jest rozmieszczenie co najmniej trzech izolatorów.

Izolatory IsoAcoustics GAIA

Z myślą o wolnostojących kolumnach głośnikowych IsoAcoustics przygotowało stylowe izolatory GAIA. Na serię składają się trzy zaawansowane modele: GAIA I, GAIA II oraz GAIA III. Pierwszy z nich został zaprojektowany do kolumn o wadze do 100 kg, drugi wytrzymuje obciążenie do 54 kg, a ostatni – najmniejszy – jest kompatybilny z konstrukcjami ważącymi nie więcej niż 32 kg. Tak jak w przypadku izolatorów z linii OREA, GAIA zapewnia efektywną izolację akustyczną, a poprzez odporność na ruch boczny i oscylacje, pomaga w zachowaniu optymalnej pozycji odsłuchowej.

 Izolatory IsoAcoustics Aperta

Izolatory Aperta oraz Aperta 200 przeznaczone są do monitorów studyjnych i średniej wielkości kolumn głośnikowych. Każdy z modeli wyznacza nowy standard w zakresie doskonałej izolacji akustycznej, wyróżniając się otwartym dźwiękiem oraz krystaliczną przejrzystością muzyki. Do uzyskania oczekiwanego efektu projektanci wykorzystali „pływającą konstrukcję”, charakterystyczną dla produktów IsoAcoustics. Podstawki Aperta kierowane są do kolumn głośnikowych o wadze do 18 kg, a Aperta 200 do modeli ważących maksymalnie 34 kg.

Produkty IsoAcoustics są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Aperta
Promocja

Aperta

IsoAcoustics
Akcesoria Hi-Fi
949 zł
749 zł
Gaia I
Nowość

Gaia I

IsoAcoustics
Akcesoria Hi-Fi
2 899 zł
Gaia II
Promocja

Gaia II

IsoAcoustics
Akcesoria
1 349 zł
999 zł
Gaia III
Promocja

Gaia III

IsoAcoustics
Akcesoria
949 zł
699 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław