Aktualności


Aktualności

Indiana Line w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Diva, Tesi, Nota to tylko kilka serii kolumn głośnikowych oferowanych przez włoską firmę Indiana Line. Teraz te i wiele innych głośników można kupić w salonach ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Indiana Line

Indiana Line jest włoskim producentem kolumn głośnikowych. Firma powstała w latach 70. dwudziestego wieku podczas złotej ery hi-fi we Włoszech. Od początku projektanci dążyli do tego, aby tworzone przez nich produkty łączyły atrakcyjną stylistykę z bardzo dobrą jakością dźwięku. Założenia te urzeczywistniane są aż do dzisiaj, dzięki czemu nawet wymagający miłośnicy muzyki mogą mieć pewność, że ich kolumny głośnikowe nie tylko będą pięknie się prezentowały, lecz także dostarczą potężną dawkę muzycznych emocji.

Perfekcyjna harmonia dźwięku

Wspólnym elementem dla wszystkich kolumn głośnikowych Indiana Line jest wykorzystanie głośników niskotonowych z wysokiej jakości wzmacnianymi membranami polipropylenowymi. Materiał ten znajdziemy zarówno w podstawkowych modelach, jak i w najbardziej wyrafinowanych konstrukcjach wolnostojących. Głośniki są efektem prac projektantów Indiana Line i opracowywane są pod kątem perfekcyjnej współpracy z kopułkami wysokotonowymi. Tweetery z jedwabnymi kopułkami i neodymowymi magnesami umieszczane są w specjalnej komorze, co pozwala wyeliminować fale stojące.  

Diva – dla najbardziej wymagających

Flagową serią w ofercie firmy jest Diva, na którą składają się dwa modele podstawkowe, trzy wolnostojące oraz głośnik centralny. Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i wyróżniające się  elegancką stylistyką uatrakcyjniają domowe wnętrze, jednocześnie wypełniając je wysokiej jakości dźwiękiem o szerokim zakresie dynamiki. Kolumny głośnikowe Diva pozwalają stworzyć zaawansowany system – stereo oraz kina domowego – i kierowane są przede wszystkim do najbardziej wymagających melomanów. Wyjątkowy charakter tej serii podkreśla stylowe wykończenie czarnym, błyszczącym lakierem.

Indiana Line Diva

Tesi – idealna równowaga jakości i atrakcyjności cenowej

Równie szerokie możliwości instalacyjne zapewnia linia Tesi. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy wersjami wykończonymi tradycyjną okleiną drewnopodobną oraz głośnikami z błyszczącym wykończeniem fortepianowym. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania, m.in. przetwornik niskotonowy z membraną polipropylenową usztywnioną za pomocą miki oraz mocny układ magnetyczny z magnesem neodymowym pracującym w specjalnej komorze, seria ta pozwala uzyskać bardzo atrakcyjny dźwięk nagrań stereo i wielokanałowych ścieżek filmowych.

Indiana Line Tesi

Nota – dla młodszych miłośników muzyki

Włoski styl i dbałość o szczegóły widoczne są także w serii Nota X, która powstała z myślą o młodszych miłośnikach muzyki. Tworzą ją trzy modele podstawkowych kolumn głośnikowych, jeden wolnostojący i jeden głośnik centralny. Wykończone grubą okleiną winylową imitującą drewno, wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości i możliwości akustycznych w odniesieniu do ceny. Głośniki z serii Nota X z łatwością odtwarzają w pokoju niesamowite emocje koncertów na żywo oraz efekty specjalne filmów akcji.

Indiana Line Nota

Seria DJ, subwoofery Mio i Basso – mocne uderzenie na zawołanie

Gamę Indiana Line rozszerzają podstawkowe kolumny głośnikowe z serii DJ oraz subwoofery aktywne Basso oraz Mio Sub. Linia DJ powstała z myślą o odtwarzaniu brzmienia nowoczesnych nagrań i wyróżnia się niezwykle wysoką dynamiką. Głośniki te z łatwością oddają potencjał muzyki płynącej z cyfrowych źródeł, m.in. odtwarzaczy CD i DVD oraz przenośnych MP3. Subwoofery równie dobrze sprawdzają się w systemach stereo jak i kina domowego, dostarczając mocny, czysty i precyzyjny bas.

Nano i Luna – atrakcyjne brzmienie z niewielkich konstrukcji

Głośniki z serii Nano i Luna ułatwiają stworzenie nagłośnienia wtedy, kiedy nie ma możliwości rozstawienia podstawkowych lub wolnostojących kolumn głośnikowych. Te naścienne głośniki, zachowując niewielkie rozmiary, zapewniają wysokiej jakości dźwięk, a przy tym umożliwiają szeroką regulację kąta ustawienia głośnika. Dzięki temu mogą one być skierowane w stronę miejsca odsłuchowego nawet wtedy, gdy zamocowane są na bocznej ścianie pomieszczenia odsłuchowego.

Produkty z logo Indiana Line stanowią idealne połączenie włoskiego stylu ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi. Teraz polscy klienci mogą cieszyć się jeszcze łatwiejszym dostępem do kompletnej gamy produktów tego włoskiego producenta. Od marca br. za oficjalną dystrybucję konstrukcji tej firmy będzie odpowiadał Audio Klan, a produkty Indiana Line dostępne będą w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Diva 650

Indiana Line
Głośniki podłogowe
2 497 zł

Diva 752

Indiana Line
Głośniki centralne i efektowe
1 395 zł

Tesi 560

Indiana Line
Głośniki podłogowe
1 347 zł
1 075 zł

Tesi 240

Indiana Line
Głośniki podstawkowe
547 zł
449 zł

Tesi 742

Indiana Line
Głośniki centralne i efektowe
995 zł
899 zł

LUNA

Indiana Line
Głośniki instalacyjne
489 zł

Diva 552

Indiana Line
Głośniki podłogowe
1 947 zł

Diva 262

Indiana Line
Głośniki podstawkowe
1 447 zł

Diva 252

Indiana Line
Głośniki podstawkowe
1 047 zł
Nota 740 X
Promocja

Nota 740 X

Indiana Line
Głośniki centralne i efektowe
665 zł
559 zł

Tesi 542

Indiana Line
Głośniki podłogowe
1 447 zł

NANO.2

Indiana Line
Głośniki instalacyjne
275 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław