Aktualności


Aktualności

IFA 2019: ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW – nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Audio-Techniki

ATH-CK3TW

ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW to zupełnie nowy, prawdziwie bezprzewodowy duet słuchawek Audio-Techniki. Modele te zostały zaprojektowane specjalnie dla wszystkich miłośników muzyki, którzy szukają całkowitej wolności od przewodów, jak również prawdziwego komfortu podczas słuchania ulubionych kawałków w ruchu.

Obie konstrukcje łączą 57-letnie doświadczenie Audio-Techniki w dziedzinie inżynierii akustycznej i cenioną jakość dźwięku japońskiej firmy, jednocześnie charakteryzując się lekką, kompaktową budową, wydajną baterią oraz najnowszą technologią bezprzewodową Bluetooth. ATH-CKS5TW wraz z ATH-CK3TW zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania w podróży.

Oba modele wyposażono w funkcję Auto Power On/Off, która pozawala automatycznie włączyć słuchawki i połączyć je ze smartfonem lub przenośnym odtwarzaczem audio, kiedy słuchawki zostaną wyjęte z etui do ładowania. ATH-CKS5TWATH-CK3TW wyłączają się również automatycznie po umieszczeniu z powrotem w obudowie. Ta z kolei zawiera wskaźniki LED informujące o stanie naładowania baterii, a ładowanie odbywa się za pośrednictwem USB-C, będącego obecnie standardem dla smartfonów.

ATH-CK3TW

Dźwięk podczas połączeń także uległ poprawie, co jest zasługą technologii Clear Voice Capture, która gwarantuje łagodną redukcję szumów otoczenia w celu polepszenia przejrzystości w trakcie rozmowy. Z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, ATH-CKS5TWATH-CK3TW są odporne na wilgoć (klasa IPX2). Oba urządzenia wyposażono też w najnowszą technologię bezprzewodową Bluetooth 5.0, zapewniając duży zasięg, niezwodne połączenie i możliwość parowania z innymi urządzeniami.

ATH-CKS5TW

Doświadczenie inżynieryjne Audio-Techniki znalazło zastosowanie w modelu ATH-CKS5TW. Słuchawki te mogą pochwalić się 10-milimetrowymi przetwornikami z dwuwarstwowymi membranami i ekskluzywnym projektem wkładki usznej. Dzięki połączeniu twardych i miękkich materiałów membrana dostarcza bogaty, a zarazem dokładny dźwięk basu oraz wyraźny, pełnozakresowy dźwięk, zapewniając doskonałą jakość niezależnie od tego, czego słuchasz.

Nowa konstrukcja wkładek dousznych oferuje ulepszone, stabilne i wygodne dopasowanie, jak również gwarantuje skuteczną izolację szumów. Dzięki temu udaje się zmniejszyć niepożądane hałasy dochodzące z otoczenia. ATH-CKS5TW udostępniają doskonałej jakości dźwięk o wysokiej częstotliwości w celu zwiększenia ogólnego wrażenia z odsłuchu.

ATH-CKS5TW

Ponadto żywotność baterii słuchawek można określić jako prawdziwy sukces. W pełni naładowana bateria pozwala na 15 godzin ciągłego odtwarzania, natomiast dołączany futerał ładujący wydłuża godziny pracy o kolejne 30, w ten sposób zapewniając energię na nawet 45 godzin słuchania muzyki.

Na każdej ze słuchawek umieszczono poręczne przyciski umożliwiające kontrolę muzyki tudzież połączeń, bez dotykania smartfona. Aplikacja mobilna Audio-Technica Connect pozwala użytkownikom sprawdzać żywotność baterii, personalizować ustawienia, sterować odtwarzaniem czy wybierać preferowane kodeki. Za pomocą aplikacji udostępniana jest także pomoc w zlokalizowaniu słuchawek w przypadku ich rozdzielenia lub zagubienia.

ATH-CKS5TW są kompatybilne z kodekami Qualcomm® aptX™, SBC i ACC, gwarantując najlepszą w swojej klasie jakość bezprzewodowego dźwięku. Słuchawki dostępne są w klasycznym czarnym wykończeniu.

ATH-CK3TW

Dzięki modelowi ATH-CK3TW jeszcze większa grupa miłośników muzyki może cieszyć się możliwością eksplorowania prawdziwie bezprzewodowego dźwięku. 5,8-milimetrowe przetworniki zapewniają mocne i precyzyjne brzmienie pomimo kompaktowych rozmiarów słuchawek, z kolei gładkie silikonowe wkładki douszne odpowiadają za naturalne dopasowanie i skuteczną izolację od hałasu

W celu bezproblemowego użytkowania w podróży, na każdej ze słuchawek znajdują się czujniki dotykowe do sterowania dźwiękiem, połączeniami oraz głośnością.

ATH-CK3TW

Żywotność baterii ATH-CK3TW sięga sześciu godzin na jedno ładowanie, a dodatkowe 24 godziny można uzyskać za pośrednictwem etui ładującego. Specjalna funkcja gwarantująca niskie opóźnienie Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus zapewnia stabilne przesyłanie strumieniowe najnowszych wydawnictw bez zakłóceń dźwięku. Wydajne zarządzenia energią oznacza też, że podczas podróży nie zabraknie nam prądu potrzebnego do słuchania muzyki. 

Słuchawki są kompatybilne z Siri i Asystentem Głosowym Google, otwierając wygodną i szybką możliwość wydawania poleceń głosowych bez użycia rąk. Model ATH-CK3TW współpracuje z kodekami aptX i SBC dla lepszej jakości bezprzewodowego dźwięku. Projektanci przygotowali cztery warianty kolorystyczne słuchawek: czarny, biały, niebieski i czerwony.

***

W skład prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Audio-Techniki wchodzą również modele ATH-CKR7TW oraz ATH-SPORT7TW.

Ta pierwsza konstrukcja oferuje fantastyczne wzornictwo połączone z wygodą użytkowania, a jej wnętrze skrywa wysokiej klasy przetwornik c/a i wzmacniacz. Słuchawki są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC, pozwalając w ten sposób uzyskać najlepsze możliwe odwzorowanie bezprzewodowego dźwięku. Wraz z technologią łączności bezprzewodowej Bluetooth, ATH-CKR7TW zapewniają użytkownikowi do sześciu godzin słuchania muzyki po pełnym naładowaniu wbudowanej baterii. Ten czas można wydłużyć do dziewięciu godzin dzięki dołączonemu etui z funkcją ładowania.

Audio - Technica ATH-SPORT7TW

Z kolei słuchawki ATH-SPORT7TW są przeznaczone przede wszystkim do aktywnych użytkowników. Pewne trzymanie w uszach, kompaktowe obudowy z ergonomicznymi końcówkami Freebit – gwarantującymi maksymalną stabilność i komfort podczas nawet najintensywniejszego treningu – oraz odporność na pot (IPX5) to główne elementy wyróżniające ten model. W tym przypadku warto też wspomnieć o praktycznym udogodnieniu zastosowanym w ATH-SPORT7TW, jakim jest funkcja Ambient Noise Hear Through, dzięki której użytkownik może bez trudu usłyszeć dźwięki otoczenia.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


ATH-CKS5TW
Promocja

ATH-CKS5TW

Audio-Technica
Walentynki - Dla niego
699 zł
599 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław