Aktualności


Aktualności

IFA 2019: ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW – nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Audio-Techniki

ATH-CK3TW

ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW to zupełnie nowy, prawdziwie bezprzewodowy duet słuchawek Audio-Techniki. Modele te zostały zaprojektowane specjalnie dla wszystkich miłośników muzyki, którzy szukają całkowitej wolności od przewodów, jak również prawdziwego komfortu podczas słuchania ulubionych kawałków w ruchu.

Obie konstrukcje łączą 57-letnie doświadczenie Audio-Techniki w dziedzinie inżynierii akustycznej i cenioną jakość dźwięku japońskiej firmy, jednocześnie charakteryzując się lekką, kompaktową budową, wydajną baterią oraz najnowszą technologią bezprzewodową Bluetooth. ATH-CKS5TW wraz z ATH-CK3TW zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania w podróży.

Oba modele wyposażono w funkcję Auto Power On/Off, która pozawala automatycznie włączyć słuchawki i połączyć je ze smartfonem lub przenośnym odtwarzaczem audio, kiedy słuchawki zostaną wyjęte z etui do ładowania. ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW wyłączają się również automatycznie po umieszczeniu z powrotem w obudowie. Ta z kolei zawiera wskaźniki LED informujące o stanie naładowania baterii, a ładowanie odbywa się za pośrednictwem USB-C, będącego obecnie standardem dla smartfonów.

ATH-CK3TW

Dźwięk podczas połączeń także uległ poprawie, co jest zasługą technologii Clear Voice Capture, która gwarantuje łagodną redukcję szumów otoczenia w celu polepszenia przejrzystości w trakcie rozmowy. Z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW są odporne na wilgoć (klasa IPX2). Oba urządzenia wyposażono też w najnowszą technologię bezprzewodową Bluetooth 5.0, zapewniając duży zasięg, niezwodne połączenie i możliwość parowania z innymi urządzeniami.

ATH-CKS5TW

Doświadczenie inżynieryjne Audio-Techniki znalazło zastosowanie w modelu ATH-CKS5TW. Słuchawki te mogą pochwalić się 10-milimetrowymi przetwornikami z dwuwarstwowymi membranami i ekskluzywnym projektem wkładki usznej. Dzięki połączeniu twardych i miękkich materiałów membrana dostarcza bogaty, a zarazem dokładny dźwięk basu oraz wyraźny, pełnozakresowy dźwięk, zapewniając doskonałą jakość niezależnie od tego, czego słuchasz.

Nowa konstrukcja wkładek dousznych oferuje ulepszone, stabilne i wygodne dopasowanie, jak również gwarantuje skuteczną izolację szumów. Dzięki temu udaje się zmniejszyć niepożądane hałasy dochodzące z otoczenia. ATH-CKS5TW udostępniają doskonałej jakości dźwięk o wysokiej częstotliwości w celu zwiększenia ogólnego wrażenia z odsłuchu.

ATH-CKS5TW

Ponadto żywotność baterii słuchawek można określić jako prawdziwy sukces. W pełni naładowana bateria pozwala na 15 godzin ciągłego odtwarzania, natomiast dołączany futerał ładujący wydłuża godziny pracy o kolejne 30, w ten sposób zapewniając energię na nawet 45 godzin słuchania muzyki.

Na każdej ze słuchawek umieszczono poręczne przyciski umożliwiające kontrolę muzyki tudzież połączeń, bez dotykania smartfona. Aplikacja mobilna Audio-Technica Connect pozwala użytkownikom sprawdzać żywotność baterii, personalizować ustawienia, sterować odtwarzaniem czy wybierać preferowane kodeki. Za pomocą aplikacji udostępniana jest także pomoc w zlokalizowaniu słuchawek w przypadku ich rozdzielenia lub zagubienia.

CKS5TW są kompatybilne z kodekami Qualcomm® aptX™, SBC i ACC, gwarantując najlepszą w swojej klasie jakość bezprzewodowego dźwięku. Słuchawki dostępne są w klasycznym czarnym wykończeniu.

ATH-CK3TW

Dzięki modelowi CK3TW jeszcze większa grupa miłośników muzyki może cieszyć się możliwością eksplorowania prawdziwie bezprzewodowego dźwięku. 5,8-milimetrowe przetworniki zapewniają mocne i precyzyjne brzmienie pomimo kompaktowych rozmiarów słuchawek, z kolei gładkie silikonowe wkładki douszne odpowiadają za naturalne dopasowanie i skuteczną izolację od hałasu

W celu bezproblemowego użytkowania w podróży, na każdej ze słuchawek znajdują się czujniki dotykowe do sterowania dźwiękiem, połączeniami oraz głośnością.

ATH-CK3TW

Żywotność baterii ATH-CK3TW sięga sześciu godzin na jedno ładowanie, a dodatkowe 24 godziny można uzyskać za pośrednictwem etui ładującego. Specjalna funkcja gwarantująca niskie opóźnienie Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus zapewnia stabilne przesyłanie strumieniowe najnowszych wydawnictw bez zakłóceń dźwięku. Wydajne zarządzenia energią oznacza też, że podczas podróży nie zabraknie nam prądu potrzebnego do słuchania muzyki. 

Słuchawki są kompatybilne z Siri i Asystentem Głosowym Google, otwierając wygodną i szybką możliwość wydawania poleceń głosowych bez użycia rąk. Model ATH-CK3TW współpracuje z kodekami aptX i SBC dla lepszej jakości bezprzewodowego dźwięku. Projektanci przygotowali cztery warianty kolorystyczne słuchawek: czarny, biały, niebieski i czerwony.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław