Aktualności


Aktualności

House of Marley to nowa marka w ofercie naszych sklepów.

House of Marley to nowa marka w ofercie naszych sklepów. Powstała ona w oparciu o filozofię Boba Marleya. Największą wartością firmy są doskonałe brzmienie, oraz szacunek dla środowiska. Inżynierowie House of Marley skupiają się na wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu – metalu, sylikonu, tkanin, oraz drewna z lasów certyfikowanych FSC™. W głośnikach Bluetooth i gramofonie stosowane są duże panele z bambusa, rośliny, która wykazuje się najszybszym wzrostem.

House of Marley

Oferta tego producenta skupia się na osobistym audio: słuchawkach, głośnikach przenośnych. Jej zwieńczeniem jest stacjonarny system dla domu i bogato wyposażony gramofon. Naturalne materiały wykorzystywane w produkcji są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również dla użytkownika. Ciepłe w dotyku drewno, czy materiał Rewind podnoszą komfort obcowania z produktem. W urządzeniach stosowane są również najnowsze technologie, takie jak Bluetooth 4, czy wzmacniacze impulsowe. Pozwalają one na oszczędzanie energii elektrycznej, przedłużając czas działania urządzeń.

House of Marley Get Together Mini

Projekt Marley stworzony przez firmę dba o odnawianie lasów dotkniętych wycinką. Procent od każdego sprzedanego produktu przekazywany jest organizacjom sadzącym drzewa. Do tej pory dzięki wsparciu tego producenta posadzono ich ponad 25 tysięcy. Drugą stroną dbałości o zalesienie, jest pozyskiwanie drewna z lasów FSC™. Certyfikat ten oznacza, że wycinka jest prowadzona w sposób inteligentny, pozwalający na szybką regenerację lasu.

House of Marley Positive Vibration

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław