Aktualności


Aktualności

House of Marley Liberate XLBT – Jamajka w uszach

Zanurz się głęboko w muzyce. Dzięki kodekom aptX i AAC bezprzewodowe słuchawki LIBERATE XLBT oferują niespotykaną jakość dźwięku. Unikalne połączenie tkaniny Rewind™ i drewna certyfikowanego FSC®, uzupełnione stalowym pałąkiem, nadaje temu modelowi odważny wygląd.

House of Marley Liberate XLBT

House of Marley to firma, której znakiem firmowym są biodegradowalne materiały oraz stylistyka przywodząca na myśl słoneczne plaże Jamajki i soczyste karaibskie brzmienie. Nie inaczej jest w przypadku nowych słuchawek nausznych LIBERATE XLBT.

Materiały

Muszle pokryto tkaniną składającą się w 30 proc. z włókien bawełny pochodzącej z odzysku, 30 proc. z konopi i 40 proc. z przetworzonego tworzywa PET. Część nauszników wykonano z drewna certyfikowanego FSC™. Logo FSC™ gwarantuje, że podczas zdobywania surowców nie naruszono interesów ludności rdzennej oraz zagrożonych gatunków zwierząt.

House of Marley Liberate XLBT

Technologia

50-milimetrowe dynamiczne przetworniki wiernie i żywiołowo odwzorowują dźwięki przesyłane z urządzeń zgodnych ze standardem Bluetooth®. Obsługa kodeków aptX™ i AAC pozwala cieszyć się utworami w jakości zbliżonej do CD. Moduł łączności bezprzewodowej wykonano w technologii 4.0 z obsługą A2DP. Przyciski sterujące znajdują się na prawym nauszniku. Wbudowana bateria o dużej pojemności dostarcza wystarczającą ilość prądu do 12-godzinnego słuchania muzyki. Po jej wyczerpaniu można skorzystać z załączonego kabla in-line, na którym znajduje się również mikrofon, i nadal cieszyć się ulubionymi piosenkami.

House of Marley Liberate XLBT

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław