Aktualności


Aktualności

High End 2020 w Monachium odwołane, AXPONA w Chicago zgodnie z planem

High End Monachium

Organizatorzy targów High End 2020 w Monachium ogłosili, że ze względów epidemiologicznych tegoroczne wydarzenie zostanie odwołane. Powodem takiej decyzji jest epidemia koronawirusa, który jest już obecny w wielu europejskich krajach. Stefan Dreischärf, Dyrektor zarządzający High End Society Service GmbH – organizatora targów, stwierdził w oświadczeniu, że szybkie działanie w takiej sytuacji leży w odpowiedzialności organizatora.

W oświadczeniu czytamy:

„Od czasu gwałtownego rozprzestrzeniania się wirusa w Chinach w połowie stycznia organizator największych na świecie targów branży hi-fi rozważał możliwe konsekwencje wystawy zaplanowanej na maj. Każdego dnia sytuacja była poddawana ponownej ocenie poprzez monitorowanie nie tylko globalnego rozprzestrzeniania się koronawirusa, ale także międzynarodowej sceny targowej i wystawienniczej. Na początku lutego firma High End Society Service GmbH zaoferowała chińskim wystawcom możliwość rezygnacji z udziału w tegorocznym pokazie sprzętu hi-fi. W ciągu ostatnich kilku tygodni organizator coraz częściej uzyskiwał zapytania od innych firm, czy napięta sytuacja będzie miała wpływ na HIGH END 2020".

Monachijskie targi były planowane na 14-17 maja 2020 roku, organizatorzy zapowiedzieli, że będą dokonywali zwrotów za zakupione bilety.

Mimo odwołania monachijskich targów, odbywające się kilka tygodni przed High End 2020 targi AXPONA w Chicago najprawdopodobniej nie zostanie odwołane. W oficjalnym komunikacie, organizatorzy ogłosili, że AXPONA (Audio Expo North America) odbędzie się zgodnie z planem między 17 a 19 kwietnia w Renaissance Schaumburg Hotel and Convention Center. Organizatorzy północnoamerykańskiej wystawy zapewniają, że zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest dla nich najważniejsze, dlatego uważnie monitorują oni oświadczenia Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz oświadczenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące przypadków koronawirusa i postępują zgodnie z wytycznymi tych agencji i lokalnych departamentów zdrowia.

O ewentualnych zmianach w decyzji, Audio Expo North America poinformuje na swojej oficjalnej stronie internetowej axpona.com.

EDIT: Planowane na 17-19 kwietnia targi AXPONA w Chicago zostały przesunięte na 7-9 sierpnia. 

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław