Aktualności


Aktualności

High-end za 444,44? Z Top Hi-Fi & Video Design to możliwe

50 rat 0%

Każdy meloman lubi pomarzyć o troszkę lepszych komponentach. Niekiedy takie plany o przejściu na wyższy poziom audiofilskiego wtajemniczenia ciągną się przez długi czas, ponieważ nie ma co ukrywać – lepsze komponenty więcej kosztują. Teraz biorąc udział w akcji 50 rat 0% można sięgnąć nieba melomana w wygodny i nieobciążający przesadnie miesięcznego budżetu sposób, zwłaszcza, że istnieje możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty o trzy miesiące.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z akcji 50 rat 0%?

W świecie wyrafinowanych dźwięków chodzi o to, żeby nie być rozczarowanym, gdy pierwszy raz słucha się sprzętu we własnym salonie. Dlatego specjaliści z sieci Top Hi-Fi & Video Design radzą, aby przed zakupem odwiedzić jeden z 16 salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski, posłuchać upatrzonego zestawu w jednej z sal odsłuchowych, porozmawiać z konsultantem, czy aby na pewno jest to dobry zestaw do naszego pomieszczenia, a następnie dopełnić formalności związanych z ratami. Pamiętajcie, że z akcji 50 rat 0% można skorzystać tylko w naszych salonach, zatem wybierzcie interesujący Was zestaw na naszej stronie internetowej, a następnie umówcie się na odsłuch w salonie, gdzie nasi konsultanci otoczą was opieką. Teraz możliwe jest również odroczenie spłaty pierwszej raty o trzy miesiące. 

50 rat 0%

Co polecamy?

Poruszanie się w obfitej ofercie może być wyzwaniem dla przeciętnego słuchacza. Na szczęście w naszych salonach pracują ludzie, którzy profesjonalnie zajmują się słuchaniem muzyki na zastawach w przeróżnych konfiguracjach sprzętowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najbardziej optymalne połączenia, które zapewniają w swojej klasie cenowej najlepsze brzmienie i walory dźwiękowe.

Na początek proponujemy połączenie wzmacniacza zintegrowanego Hegel H190 z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 703 S2. Katalogowa cena tych urządzeń to niemal 29 tysięcy złotych, co jest kwotą znaczącą. Natomiast w naszej akcji można wejść w posiadanie tego zestawu już za 444,44 złotych miesięcznie. Oba urządzenia zbierają znakomite recenzje wśród recenzentów, w kolumnach magazyn Audio docenił nieprzeciętnie dużą czystość i higienę przekazu oraz brak kompresji dynamicznej, a Hi-Fi Class o wzmacniaczu zintegrowanym Hegel napisało:  precyzja, idealny balans między wysokimi, średnimi i niskimi tonami. Wierność i neutralność na najwyższym poziomie w tym zakresie cenowym. Połączone siły angielskich kolumn i norweskiego wzmacniacza zaspokoją gusta wymagające melomanów.

Luxman LX-380

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej, którzy brzmieniowe niebo pragną oglądać z okien luksusowej rakiety mknącej w kosmos, którym marzą się międzygwiezdne podróże  i słuchanie dźwięków galaktycznych mgławic, mamy propozycję w postaci duetu Luxman LX-380 + D380. Lampowy wzmacniacz legendarnej japońskiej marki oraz odtwarzacz CD z lampowym układem wyjściowym to klasa sama w sobie – katalogowa cena prawie 49 tysięcy złotych lub 799,98 złotych miesięcznie. Musicie sami przyznać, że jak na sprzęt tej klasy jest to wyjątkowo korzystna oferta. Kto nie był na Audio Video Show i nie słyszał tej elektroniki w akcji, powinien jak najszybciej udać się  do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Żadna wcześniej przeczytana recenzja nie przygotowuje na to doświadczenie.

Miłośnicy kina, zupełnie jak fani stereofonii, również poszukują dźwięku na miarę swoich oczekiwań. Amplituner AV NAD T 758 V3 wraz z kolumnami Bowers & Wilkins zabiera do samego jądra  filmowych wydarzeń. Bezkompromisowe podejście do dźwięku projektantów NAD nie ogranicza się tylko do urządzeń stereofonicznych. Najwyższą jakość brzmienia wielokanałowego gwarantuje wielordzeniowy układ DSP najnowszej generacji. Na dźwięk przestrzenny można również przekonwertować nagrania stereo, co umożliwia unikatowy tryb EARS. Podłączenie do tego znakomitego amplitunera zespołów głośnikowych Bowers & Wilkins jest najlepszym, co może się przydarzyć świadomemu kinomanowi. Przeżywać dzieła filmowe za pomocą tego zestawu można już za 479,98 złotych miesięcznie, lub 29 644 złotych w przypadku jednorazowego opłacenia całej kwoty. 

Akcja 50 rat 0% obejmuje zestawy i urządzenia znajdujące się pod tym linkiem. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie spełnicie Państwo swoje muzyczno-kinowe marzenia.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław