Aktualności


Aktualności

Gramofon dobry na start - test AT-LPW40WN

Audio-Technica AT-LPW40WN

AT-LPW40WN to kolejny przykład postępu, jaki dokonał się w ciągu ostatnich kilku lat w segmencie budżetowych gramofonów” – taką konkluzję wysnuł Marcin Olszewski na stronie audiostereo.pl, testując najnowszy gramofon od japońskiej Audio-Techniki.

Model AT-LPW40WN to w pełni manualny gramofon z napędem paskowym, którego celem jest dostarczenie wysokiej jakości dźwięku w przystępnej cenie. W konstrukcji zastosowano nowoczesne rozwiązania i jak wyjaśnia Marcin Olszewski „wszechobecne plastiki ustąpiły miejsca klasycznym, znanym z droższych modeli, rozwiązaniom w postaci plint z MDF-u, czy ramion z włókna węglowego”.

Ponadto możemy przeczytać, że konstruktorom „udało się zachować prostotę i intuicyjność obsługi, które tylko potęgują w pełni pozytywne wrażenia natury dźwiękowej”. Autor dodaje, że AT-LPW40WN „nie tylko świetnie wygląda, ale i równie dobrze gra, co powinno być wystarczającą zachętą do tego, by właśnie od niego rozpocząć swoją przygodę z płytami winylowymi”.

Do osobistego przetestowania AT-LPW40WN zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design, a do pełnych testów odsyłamy tutaj.  

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Marki k/Warszawy
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław