Aktualności


Aktualności

Głośniki Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 – jeszcze więcej możliwości

Vifa wprowadza do swoich głośników nowy system – Vifa®HOME. Ten całkowicie nowy sposób łączenia głośników umożliwia przesyłanie muzyki do głośników Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 rozlokowanych w różnych miejscach w domu.

 Vifa HOME Stockholm 2.0 i Copenhagen 2.0

Vifa wzbogaca swoje urządzenia o możliwość współpracy w ramach systemu multiroom. Vifa®HOME swoim zasięgiem pozwala objąć cały dom i umożliwia wypełnienie każdej przestrzeni najwyższej jakości dźwiękiem. Dzięki temu systemowi wszyscy domownicy mogą cieszyć się łatwym dostępem do głośników Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 i możliwością odtwarzania dźwięku z wielu źródeł.

Vifa Copenhagen 2.0

Obydwa głośniki, tj. Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 wyposażone są w przyciski Vifa®LINK i Vifa®PLAY. Pierwszy z nich umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia pomiędzy głośnikami. Drugi zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki użytkownika oraz chętnie słuchanych stacji radiowych.

Całym systemem multiroom Vify można sterować z poziomu bezpłatnej aplikacji Vifa®HOME. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia pomiędzy głośnikami, przesyłać dźwięk i zmieniać ustawienia. Dzięki niej domownicy zyskują natychmiastowy dostęp do muzyki, także tej pochodzącej z internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego, m.in. Spotify, QQ Music oraz TuneIn. Z poziomu aplikacji można także połączyć głośniki w grupę, aby stworzyć muzyczną, przyjemną atmosferę w całym domu.

Vifa Stockholm 2.0

Głośniki Vifa kompatybilne z systemem Vifa®HOME, ultranowoczesny Copenhagen i ponadczasowy klasyk Stockholm, to doskonale znane modele, cenione za swoje eleganckie skandynawskie wzornictwo i absolutną jakość dźwięku. Aby dopełnić emocje związane z nową funkcjonalnością, wersje 2.0 obydwóch modeli będą dostępne w szlachetnych kolorach "Mountain Blue" i "Pine Green" – dwóch odcieniach, które ozdabiają głośnik Oslo.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław