Aktualności


Aktualności

02-01-2018

Głośniki Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 – jeszcze więcej możliwości

Vifa wprowadza do swoich głośników nowy system – Vifa®HOME. Ten całkowicie nowy sposób łączenia głośników umożliwia przesyłanie muzyki do głośników Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 rozlokowanych w różnych miejscach w domu.

 Vifa HOME Stockholm 2.0 i Copenhagen 2.0

Vifa wzbogaca swoje urządzenia o możliwość współpracy w ramach systemu multiroom. Vifa®HOME swoim zasięgiem pozwala objąć cały dom i umożliwia wypełnienie każdej przestrzeni najwyższej jakości dźwiękiem. Dzięki temu systemowi wszyscy domownicy mogą cieszyć się łatwym dostępem do głośników Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 i możliwością odtwarzania dźwięku z wielu źródeł.

Vifa Copenhagen 2.0

Obydwa głośniki, tj. Copenhagen 2.0Stockholm 2.0 wyposażone są w przyciski Vifa®LINK i Vifa®PLAY. Pierwszy z nich umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia pomiędzy głośnikami. Drugi zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki użytkownika oraz chętnie słuchanych stacji radiowych.

Całym systemem multiroom Vify można sterować z poziomu bezpłatnej aplikacji Vifa®HOME. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia pomiędzy głośnikami, przesyłać dźwięk i zmieniać ustawienia. Dzięki niej domownicy zyskują natychmiastowy dostęp do muzyki, także tej pochodzącej z internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego, m.in. Spotify, QQ Music oraz TuneIn. Z poziomu aplikacji można także połączyć głośniki w grupę, aby stworzyć muzyczną, przyjemną atmosferę w całym domu.

Vifa Stockholm 2.0

Głośniki Vifa kompatybilne z systemem Vifa®HOME, ultranowoczesny Copenhagen i ponadczasowy klasyk Stockholm, to doskonale znane modele, cenione za swoje eleganckie skandynawskie wzornictwo i absolutną jakość dźwięku. Aby dopełnić emocje związane z nową funkcjonalnością, wersje 2.0 obydwóch modeli będą dostępne w szlachetnych kolorach "Mountain Blue" i "Pine Green" – dwóch odcieniach, które ozdabiają głośnik Oslo.

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław